ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemamo mi što čekati jer kad se sve to bude vidjelo u izvješćima biti će kasno za one koji kupuju ili dokupljuju. a ako je ovo sa TESCO-m dogovoreno, brže ćemo mi gledati zvečevo na pravim razinama nego se nadamo jer ipak, tesco nije konzum. Tesco plaća u dan, a nemojte smetnuti s uma da i on želi na naše tržište.
S druge strane, pohvalno je za bilancu (ali ne i za domaće proizvođače) to što bademe i lješnjake uvoze. Znači gazda alvir se pokrenuo. Očito je voda došla do grla. Tako i treba. Budimo strpljivi. I ovo će jednom doći u fokus, posebice kad ekipa shvati da je ovdje Bakić prvi veći dioničar nakon Alvira.

...povijest se ponavlja...

Jel se to Bakić uključio? Prvi veći otpor tek na 87 kuna…i opet će biti debelo ispod booka. Koja je tržižna kapitalizacija Zvečeva? Kao malo skuplji stan u elitnim dijelovima Zagreba…Pa to je urnebes od burze…A svi kupuju dionice gdje će dobiti desetak posto na ulog u par godina….Koji su onda ovdje potencijali?

...povijest se ponavlja...


Jel se to Bakić uključio? Prvi veći otpor tek na 87 kuna…i opet će biti debelo ispod booka. Koja je tržižna kapitalizacija Zvečeva? Kao malo skuplji stan u elitnim dijelovima Zagreba…Pa to je urnebes od burze…A svi kupuju dionice gdje će dobiti desetak posto na ulog u par godina….Koji su onda ovdje potencijali?

Mora da je on kada je tako veliki promet.[emo_novac]



Jel se to Bakić uključio? Prvi veći otpor tek na 87 kuna…i opet će biti debelo ispod booka. Koja je tržižna kapitalizacija Zvečeva? Kao malo skuplji stan u elitnim dijelovima Zagreba…Pa to je urnebes od burze…A svi kupuju dionice gdje će dobiti desetak posto na ulog u par godina….Koji su onda ovdje potencijali?

Mora da je on kada je tako veliki promet.[emo_novac]
[/quote]

he he. duhovito. mislio sam na uklanjanje nekih većih naloga do 87 kn…jednom će i ovo lansirati x3

...povijest se ponavlja...

Tesco efekt 🙂


Tesco efekt 🙂

obzirom da je očito počeo novi ciklus od 7 godina, neće još dugo biti puno dionica ispod booka jer vani se sve ovakvo trguje na 5-6 bookova, sa znatno većim p/e. i zvečevo će tim stopama, posebice ako se realiziraju najavljeni poslovi.
sve ispod 300 kuna je smiješno. sudeći po prometima, zaključujem da je i bakić kupovao na puno većim razinama od sadašnjih – minimalno 200 kuna po komadu je davao ako se ne varam po povijesnim podacima.

...povijest se ponavlja...



Tesco efekt 🙂

obzirom da je očito počeo novi ciklus od 7 godina, neće još dugo biti puno dionica ispod booka jer vani se sve ovakvo trguje na 5-6 bookova, sa znatno većim p/e. i zvečevo će tim stopama, posebice ako se realiziraju najavljeni poslovi.
sve ispod 300 kuna je smiješno. sudeći po prometima, zaključujem da je i bakić kupovao na puno većim razinama od sadašnjih – minimalno 200 kuna po komadu je davao ako se ne varam po povijesnim podacima.
[/quote]

ispravak navoda: mislim da je ulazio na cca 90 kuna jer su i tada 2011. g. bili prometi koji bi odgovarali toj količini. isprike na netočnom navodu. nije mi bila namjera ikoga navesti na krivi trag jer ovdje sam od davnina i čvrsto vjerujem u ovu kompaniju i dionicu.

...povijest se ponavlja...




Tesco efekt 🙂

obzirom da je očito počeo novi ciklus od 7 godina, neće još dugo biti puno dionica ispod booka jer vani se sve ovakvo trguje na 5-6 bookova, sa znatno većim p/e. i zvečevo će tim stopama, posebice ako se realiziraju najavljeni poslovi.
sve ispod 300 kuna je smiješno. sudeći po prometima, zaključujem da je i bakić kupovao na puno većim razinama od sadašnjih – minimalno 200 kuna po komadu je davao ako se ne varam po povijesnim podacima.
[/quote]

ispravak navoda: mislim da je ulazio na cca 90 kuna jer su i tada 2011. g. bili prometi koji bi odgovarali toj količini. isprike na netočnom navodu. nije mi bila namjera ikoga navesti na krivi trag jer ovdje sam od davnina i čvrsto vjerujem u ovu kompaniju i dionicu.
[/quote]

Ušao je po 110 prvih 2500 dionica 2009 g., ostalo je platio po većoj cijeni.

ma nemam pojma, meni je nebitno jeli ušao po 80, 120 ili 250 nego mi je bitno da je ovo jako podcijenjeno i da se firma uspjela održati na konditorskom tržištu usprkos ulasku u EU, a bez da je podbacilo tržište bivše juge (obzirom da imaju tvornicu Lasta u Čapljini koja posluje u CEFTI bez ograničenja).

...povijest se ponavlja...


ma nemam pojma, meni je nebitno jeli ušao po 80, 120 ili 250 nego mi je bitno da je ovo jako podcijenjeno i da se firma uspjela održati na konditorskom tržištu usprkos ulasku u EU, a bez da je podbacilo tržište bivše juge (obzirom da imaju tvornicu Lasta u Čapljini koja posluje u CEFTI bez ograničenja).

Ponavljam, previše su zaduženi a i proizvode alkoholna pica na kojima rade gubitke. Nadam se da će plivati iznad vode.

Dodaje da bi već u siječnju mogla početi proizvodnja za „Tesco“ s kojim su pregovori krenuli još prije godinu dana kako bi spremni dočekali europsko tržište koje, ističe Pucar, znači još veću konkurenciju.

– Proizvodit ćemo za „Tesco“ čokoladne prutiće, za početak pod njihovim robnom markom. Vjerujemo da bi se ubrzo mogli nametnuti tržištu i s vlastitom robnom markom – kaže Pucar.
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0CDUQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.034portal.hr%2Fclanak.php%3Fid%3D11661%26naslov%3Dzvecevo-izlazi-na-europsko-trziste–planiraju-nova-zaposljavanja&ei=c6vGUvuEMqLDygPMuoGgDA&usg=AFQjCNHTLxwV51APE1IWh1Cuowp6_tSUrw&bvm=bv.58187178,d.bGQ&cad=rja

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CCkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.tesco.com%2F&ei=erbGUoDcH5GVyQO0_4CgBg&usg=AFQjCNGQGOcQkDEN7eLQJYlvIdHcZig7CA&bvm=bv.58187178,d.bGQ

New Report

Close