ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kamikaze napadaju…[emo_smijeh]Inače,5 godina prođe dok rečeš keks…[emo_palacg]


Kamikaze napadaju…[emo_smijeh]Inače,5 godina prođe dok rečeš keks…[emo_palacg]

jest prijatelju, ali meni je već prošlo tih 5 godina, a možda čak i više. ko bi brojao.[emo_smijeh]

...povijest se ponavlja...

Šuti i mezi dok ima kamikaza.
Firma je prejeftina, to se zna.
Al nek izađu svi naivni bolje sad nego na 300kn.


Šuti i mezi dok ima kamikaza.
Firma je prejeftina, to se zna.
Al nek izađu svi naivni bolje sad nego na 300kn.

I prezadužena!



Šuti i mezi dok ima kamikaza.
Firma je prejeftina, to se zna.
Al nek izađu svi naivni bolje sad nego na 300kn.

I prezadužena!
[/quote]

podosta je zadužena, nema spora, ali ne bih to karakterizirao kao prezaduženost. prije nekakva umjereno visoka zaduženost, barem kad uspoređujemo sa konkurencijom iz regije, a bogme i šire. sve u svemu, ovo je prilično jeftina dionica, čak i uz ove kredite, no bitna im je namjena: modernizacija pogona. to je mudro ulaganje.

...povijest se ponavlja...

————- trenutno —- 2012 —-2011
D.dug/kapital 124,79% 1/13 117,26% 65,90%
Dug/kapital 506,33% 1/13 450,65% 224,89%
Dug/aktiva 83,22% 1/13 81,53% 68,83%

dug je pet (5) puta veći od kapitala i stalno se povećava.

nisi čitao, ja nisam rekao da je dug malen nego sam ga usporedio sa sličnim srednjim konditorima šire regije i u usporedbi s njima dug je prihvatljiv, odnosno ovo nije prezaduženo nego visoko zaduženo, obzirom je dug išao prvenstveno za modernizaciju pogona. to je trajna vrijednost. neki na zse dižu kredite da servisiraju tekuće troškove.
a p/B je 0,2, što je smiješno nizak podatak bez obzira na visok dug. dionica je bez obzira na sve smiješno jeftina, opet gledajući konkurenciju.

...povijest se ponavlja...

Nakon trgovaca u regiji spajaju se i konditori

Pa krajnje vrijeme da se kod konditora konačno malo drugačije zamiješaju karte. Kako kod nas, tako i u regiji

Ne treba zaboraviti da je dovoljna samo jedna jača meza da se počisti sve do 200kn. A svi znamo da dotični XY ima taj potencijal, a k tome ovdje i nema ozbiljnog prodavača.

nelikvidusa bila i ostala…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Zašto danas prognozer nije pocistio kad je imao priliku, izgleda da budem ja morao počistiti do određene cifre i ući u top 10

New Report

Close