ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo živnuo promet…Igra mačke i miša… [thumbsup]


nisam primjetio da si jučer ili još bolje prekjučer nešto komentirao. lako je bit general poslije bitke [bye]

zaključna 110 kn….svaka čast onima koji su se iskrcali na 130-140 kn prekjučer [thumbsup]

Svaka čast onima koji su kupovali ispod "stotke" a prodavat će po 400-500 kn… [thumbsup]Ili onima koji su to dobili na poklon pa dak kolko daš… [thumbsup]

Bas ono sto dobijes necijenic pa najbolje bi bilo da spucaju cijenu na 50 pa da mi malo omastimo brk he he


Svaka čast onima koji su kupovali ispod "stotke" a prodavat će po 400-500 kn… [thumbsup]Ili onima koji su to dobili na poklon pa dak kolko daš… [thumbsup]

Nadam se da ovo čitaju ovi koji su kupovali po 140 a u tri dana kasnije su 30% u gubitku [sad]

He he ja sam kupio po 130 ali zdravom logikom jer se pocelo nesto desavati i uopce mi nije krivo necu prodavati mogu samo kupovati ako paden pa si popravim prosjek nema zivciranja sve ce to doci na svoje mjesto…


He he ja sam kupio po 130 ali zdravom logikom jer se pocelo nesto desavati i uopce mi nije krivo necu prodavati mogu samo kupovati ako paden pa si popravim prosjek nema zivciranja sve ce to doci na svoje mjesto…

Eto vidiš gdje te dovela zdrava logika.
[thumbsup]

Kupnja se povukla pa ko se istrese…Prošlo je već par tisuća komada tako da je ovo idealna prilika za dokup…Dugoročno odlična investicija na za ulaz na ovim razinama…Čak izgleda da bi se moglo i srednjeročno nešto ušičarati… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]



He he ja sam kupio po 130 ali zdravom logikom jer se pocelo nesto desavati i uopce mi nije krivo necu prodavati mogu samo kupovati ako paden pa si popravim prosjek nema zivciranja sve ce to doci na svoje mjesto…

Eto vidiš gdje te dovela zdrava logika.
[thumbsup]
[/quote]

Nesekiraj se ti zato me zdrava logika proslih 5 transakcija nagradila he he

Ne znam, ovo jako loše izgleda.Kupnja je stvarno jako slaba, svukupno 100 000 kuna, nije baš najbolja situacija.

Dobro je ova firma ali mi je žao ljudi koje su navukli na 140

Znas sta sve je to kratkorocno nove gazde sto su dobile besplatno dionice prodat ce posto poto…
Nego mene prije zanima jedna stvar a to je da su prolazili veliki paketi prije nego sto su dobili dionice

7. GRĐAN MILICA (18181271696) 2.972 0,97 Osnovni račun
8. GRĐAN PAVLE (81475300153) 2.968 0,96 Osnovni račun
9. GRĐAN ZORAN (38966452274) 2.968 0,96 Osnovni račun

Onaj koji je napucavao cijenu nema sanse da je prodao svu tu kolicinu sto je kupio e sada moguce je da u medjuvremenu se desilo to sto se desilo pa je kupac ohladio od kupnje te navlaci prodavatelj

Ljudi o čemu pričate!

Dionica je na početku godine bila 80 kuna i trenutna cijena od 111,93 kuna je cca 40% viša cijena.

Ono što je kupljeno na 140 kuna su bili špekulatni koji su očekivali da će uloviti Burek-vlak i sada kad su to izgubili izlaze na cijeni koja im je i 10-20% niža od kupljene. Kod njih glavnu ulogu igra brzo "okretanje" love i padovi su im sastavni dio trgovanja.

Nikoga ne treba žaliti…u goroj su situaciji ljudi koji su kupili prije 5 godina i još uvijek imaju tu dionicu imaju i danas. Znate li kolika je cijena bila tada? Pomoći ću Vam…preko 400 kuna. No, ni njih ne treba žaliti jer njihov razlog što su još uvijek u toj dionici nije špekulativna zarada na kupi-prodaj za burek ili dva.

Četvero novih u TOP 10 možda ipak nemaju namjeru rasprodati sve što su stekli "preko noći"…vrijeme će i to pokazati.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close