ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, dobre vijesti i za proizvodnju, a valjda i rezultate i cijenu.

Vidi se da je jučerašnja vijest utjecala na cijenu i na potražnju za ovom dionicom….

KUPNJE (1.465 komada)
PRODAJE (1.569 komada)

Količina na kupnji raste, na prodaji stagnira…dobar, štoviše odličan znak. [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Zvečevo nova rastuća dionica [thumbsup]

mali ulagač nije htio ništa komentirat na svojoj stranici jel kupuje zvečevo

ovo je samo moje mišljenje na temelju poznatih činjenica i nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicam

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

NeBa je super lik…uvijek piše o dionicama nakon što je već obavio kupnju ili prodaju. Dakle o divotama Zvečeva će on pisati recimo u četvrtak popodne. [wink]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ljudi, stvarno ste smiješni.

O divotama Zvečeva je već sve napisano. Prolistajte malo unazad ovu temu, zadnjih mjeseci pa i godina, puno je toga rečeno, i sve bi trebalo biti jasno ako razumijete što oni i kako rade, čitate financijska izvješća, i gledate ove valuacije pri kojima se trži dionica.

vidićemo uskoro jel mali ulagač misli kupovat

* Važeći podaci za uredovni dan 06.04.2012 .

ZVEČEVO D.D./REDOVNA ZVCV-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. ALVIR ZDRAVKO (51923342813) 193.567 62,89 Osnovni račun
2. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 21.934 7,13 Zast. račun
3. BAKIĆ NENAD (13987237540) 5.653 1,84 Osnovni račun
4. NAVA BANKA D.D. ZAGREB (07492912398) 5.459 1,77 Skrb. račun
5. PAPAK RAJKO (56266532411) 3.178 1,03 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/CROATIA OSIGURANJE D.D. (26187994862) 2.500 0,81 Skrb. račun
7. TADIĆ STIPO (37504425532) 2.366 0,77 Osnovni račun
8. TOMLJENOVIĆ DARKO (71178593321) 1.519 0,49 Osnovni račun
9. MRKOCI MILIVOJ (08526505791) 1.317 0,43 Osnovni račun
10. SAPONIA D.D. (37879152548) 1.250 0,41 Osnovni račun
Ukupno: 77,56

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

KUPNJE (1.594)
PRODAJE (1.385)


@Lynx
… kolega…non-stop se piše o tome kako financijska izvješća, kvaliteta tvrtke u HR već nekoliko godina ništa ne znači…sve se osniva na špekulacijama. Što se tiče pisanja/ne pisanja NeBa…ja znam dovoljno o ZVCV da bih bio u toj dionici, jedino mi malo smeta pristup NeBa da prvo izvede sve svoje manevre a onda piše o tome kako je neka dionica super ili katastrofalna (ovisno što mu odgovara), a sljedbenici sami sebi čine čuda…ma nije bitno…sorry što sam uopće spomenuo…

(ovo nije poziv na kupnju ili prodaju Zvečeva)

I dok sam pisao promjenio se omjer kupnje/prodaje:
KUPNJE (2.730)
PRODAJE (1.425)

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


KUPNJE (1.594)
PRODAJE (1.385)


@Lynx
… kolega…non-stop se piše o tome kako financijska izvješća, kvaliteta tvrtke u HR već nekoliko godina ništa ne znači…sve se osniva na špekulacijama. Što se tiče pisanja/ne pisanja NeBa…ja znam dovoljno o ZVCV da bih bio u toj dionici, jedino mi malo smeta pristup NeBa da prvo izvede sve svoje manevre a onda piše o tome kako je neka dionica super ili katastrofalna (ovisno što mu odgovara), a sljedbenici sami sebi čine čuda…ma nije bitno…sorry što sam uopće spomenuo…

(ovo nije poziv na kupnju ili prodaju Zvečeva)

I dok sam pisao promjenio se omjer kupnje/prodaje:
KUPNJE (2.730)
PRODAJE (1.425)

Kolega možda je tim odlučio ovu malo podignuti.


Ljudi, stvarno ste smiješni.

O divotama Zvečeva je već sve napisano. Prolistajte malo unazad ovu temu, zadnjih mjeseci pa i godina, puno je toga rečeno, i sve bi trebalo biti jasno ako razumijete što oni i kako rade, čitate financijska izvješća, i gledate ove valuacije pri kojima se trži dionica.

S obzirom kako dionica raste postavio bi jedno pitanje.
Da li je ova nova čokoladna linija od cca 3 mil.EURA poklonjena dioničarima ili je na kredit?

Bitno je da dolazi likvidnost na ovu dionicu, prave stvari tek slijede

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha

Tako je!

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Vidjet ćemo sutra da li će se nastaviti trend…Moja prognoza je rast na razine 140-170 kn u prvom naletu…Za duplo treba malo više vremena… [thumbsup]

New Report

Close