ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je ovo stabilna dionica, dok ostali su padali Zvečevo je se zadržao na stabilnih 115-120kn.
Lijepo ga je imati u portfelju.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Kako je ovo stabilna dionica, dok ostali su padali Zvečevo je se zadržao na stabilnih 115-120kn.
Lijepo ga je imati u portfelju.

je, baš je lijepa većini koji su unutra koji su je kupovali između 400 i 500 kuna prije par godina….ali ajde – barem to znači ogroman potencijal rasta jer malo tko će davati veće količine ispod 600-700 kuna. moraju ljudi nešto i zaraditi.

...povijest se ponavlja...

Kolega Delboy, teško ćete vratiti onih 300kom prodanih po 100kn, hm, a ja sam ih tada kupovao kad sam svima jasno govorio ide to gore. Možda je sutra zabijem do 130kn, moj stručni stožer još razmatra snagu prodaje.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



one spliće na asku, sad mu je i 125 dobro [lol]

Valjda si mislio reći kupnji jer Splićo Vam je uvaljivao po 140-145kn…
A sad fino vraća nazad s diskontom, možda sutra i pometem sve do 130kn…
[bye]
[/quote]

Kolega Delboy, teško ćete vratiti onih 300kom prodanih po 100kn, hm, a ja sam ih tada kupovao kad sam svima jasno govorio ide to gore. Možda je sutra zabijem do 130kn, moj stručni stožer još razmatra snagu prodaje.

ja ne bih imao hrabrosti stajati na asku [lol]

kako ne, pa ja stojim na ask-u na 800 kuna i ne bojim se….ali bi se mogao bojati za godinu i pol kad će ta cijena vjerojatno biti smiješno niska.

...povijest se ponavlja...

je li ovaj majstor sa 56 komada po 56kn na prodaji želi prodat ili je pogrešno zadao nalog?


kako ne, pa ja stojim na ask-u na 800 kuna i ne bojim se….ali bi se mogao bojati za godinu i pol kad će ta cijena vjerojatno biti smiješno niska.

Bude li kolega sa 400kom na 140kn izmicao naloge onda ću to smatrati špekulantskim pritiskanjem i isto prijaviti HANFI i USKOKU da istraži pozadinu ovakvog naloga.
Nažalost netko još misli da može zaplašivati iz daljine u nadi jeftinog dokupa i plašljivim ručicama, al srećom ovdje ih nema jer ljudi znaju da Zvečevo vrijedi daleko više od 4milje Eurića.
Posljednji apel kolegi na 140kn nek sklanja naloge ili ih spušta niže, na svako pomicanje ide prijava HANFI za zluporabu i manipulaciju tržištem.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

hihihihihiiiii…..

baš me zanima kako bi izgledala prijava :

znate…kupio sam i ne mogu prodati skuplje, jer netko želi prodati jeftinije nego sam ja ušao …. [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@Machete

Pa kad vam taj na 140 smeta izracunajte kolko vam treba novaca i u jednom nalogu pokupite sve sta nudi i rjesili ste stvar.

Nije bolest sve što boli

imamo ozbiljnog prodavača na 124,50 [undecid]

Mon ami Šanto,

Kako možete biti sigurni? Pratili ste postavljanje? Koliki je bio nalog kad je postavljen? Je li 3750? Ako je tako, onda možda gospoda iz Plamen d.o.o. vole okrugle brojke (prodajom im, naime, ostaje okruglih 20000 dionica). Znamo da su neke dionice nedavno prenesene s g. Alvira na Plamen.
Može li se ipak inscenirati da se na našim smrtničkim gledalicama doista učini kao da se postavlja jedan nalog? Ako je tako, mea culpa, onda nam je izbor sužen na spomenuti Plamen i g. Bakića. Druga je mogućnost gotovo nemoguća:g. Bakić izgubio strpljenje… Gospodin burzovni Zen. Sumnjam.

Da, puno je pitanja…

Avec amour,

Monsieur Swann


imamo ozbiljnog prodavača na 124,50 [undecid]

Prije je neozbiljan nego ozbiljan… ako želi prodati nek lijepo postavi na 80kn sve što ima pa da vidimo koliko će trajati. Vjerovatno 30 sek.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close