ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sandokan [thumbsup]

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM



Možemo li opet do 80kn??? Iskreno ne vjerujem, al do 100kn bi mogli.
Ostaje vidjeti!

splite, promjenija si nick ali ostalo je sve po starome, manito i jeftino drukanje da bi se zaradilo za burek… Pa da vidimo šta si sve nadrobija ode u zadnja dva tjedna.[tongue]
31.01.11.

Pričekati s prodajom prije 1200kn.

02.02.11.

Mala je likvidnost, al da netko ponudi na 150-160kn npr. pola milja dionica nestale bi dok si rekao KEKS. Ovo je uistinu prejeftina dionica i prije nekih 900kn ne želim ni prodavati.

05.02.11.

Ispod 122-125kn neće više nikada!

Koja smjela izjava! Izgleda da te opet tržište demantiralo. Hoćeš li napokon priznat da te TA baš i ne ide, iako se trudiš s onim svojim smješnim crtkarijama?
07.02.11.

Sad kad je cijena 141kn Vama je krivo radi nas postojećih strpljivih dioničara koji ćemo ovdje fino zaraditi. Vjerujem u Zvečevo i uistinu ne mislim prodavati prije 400-500kn, makar vrijedi i 1000kn.

Ne znam uistinu tko je tako nestrpljiv da prodaje ovako jeftino, pogotov kad je gornji boll već pobjegao na 170kn, eto tu se vidimo za koji dan.

TA tripple bottom ima minimalni target 200kn pa prije 220kn i nema smisla prodavati ovaj BISER!


Ozbiljno me brinu tvoje česte promjene mišljenja i svakodnevni davanje novih targeti.
14.02.11.

Pa dobro kad će to izvješće!
Moram priznati da me ono od Kraša malo zabrinulo jer sam previše izložen u Zvečevu….
Nadam se da će izvješće proći solidno.

16.02.11.

P.S. Autor posjeduje dionice ZVCV-R-A, ali isto tako autor je utopio 1/2 dionica na 140kn.

K tome malo sam smanjio izloženost jer u jednom trenutku sam bio preko 500kom unutra,a to je opet previše.


Treba li ovo zadnje uopće komentirat?! Ne ide ti baš laganje! Do samo prije dva dana si nemilice druka i spominja target 1200kn te kako ne treba prodavat prije 220, 400-500,900kn da bi odjednom skužija kako si previše izložen i u ova dva dana si proda pola portfelja po 140kn. Valjda si zanemarija činjenicu kako se zadnji put na toj cijeni trgovalo 11.02. i to samo 35kom.
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
To care !!!

bas me zanima kako ce tih novih 5 likera izgledati. bit ce zanimljivih proizvoda. E kad bi svaka kuca imala litru zvečke, nema zime za zvcv-r-a.

Volim kad mi vraćate moje dionice jeftinije, pa na kraju imam još 15% dionica više.
Svaka čast, samo gdje su ti prodavači?????

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

splićo dosta više, zar ne vidiš da se tvoji drukovi ovdje negativno boduju


splićo dosta više, zar ne vidiš da se tvoji drukovi ovdje negativno boduju

Kolega, neću više pisati na ovoj temi, pun sam Zvečeva kao brod!
Prodajem ZA KONAČNO na 900-1200kn, prije NE! A ne vjerujem da ću se puno načekati!
U ovoj godini sigurno!
Svim dioničarima savjetujem držanje i nema prodaje prije 900-1200kn, eto tamo idemo!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

eto, ako sam koga usrecio s kupnjom 30 komada po 125 kn. definitivno sam najskuplje kupovao od svih zadnja dva mjeseca i bas me briga. sto ne zaradim, ode na bubanj u az profit 5 po 5 tis kn godisnje. upravo sam nasmijao skupinu japanki koje, kad su skuzile da postoji hrvatska mikado cokolada, sto na japanskom znaci "Car", odmah su pohrlile razgledati asortiman i uzele su barem jednu uz brdo piva i čipsa. Inače, preporučujem idealni hrvatski poklon, mikado premium 300 grama i litra zvečke, poklon za cijelu obitelj, okruglih stotinjak kuna. Pardon, ako nisam donio top vijesti. Osim, ako vas zanima, uskoro stizu likeri od kojih vam pamet stane.

i ja sam kupio na kraju po 125

http://www.poslovni.hr/jdd/zvecevo-dd-66402.aspx

pogledajte ove stare podatke, ako stavite 2006 i 2007 godinu npr. Zanima me jel doslo do smanjenja zaposlenih zbok krize, zbog modernizacije, realnog tehnoloskog viska?? meni se cini da je i trenutan broj cudnovat. Bilo je 663 zaposlena, sada je 470??? Hm….nezahvalna tema.


one spliće na asku, sad mu je i 125 dobro [lol]

Valjda si mislio reći kupnji jer Splićo Vam je uvaljivao po 140-145kn…
A sad fino vraća nazad s diskontom, možda sutra i pometem sve do 130kn…
[bye]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

hm, ovdje je jako izgledna metla, prodaja bježi na rezervne položaje…. šteta, nisam vratio svu količinu nazad, al ne smeta,….
[thumbsup]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

ne trkeljaj više. kupnja i prodaja izgledaju isto već tjednima između 120-140kn [angry]

New Report

Close