ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




transakcije su bile prije izvješća

Dakle onda je to bila nekakva "špekulacija" 😛
[/quote]
Ah, cure info i nikome ništa,kako to spriječiti ?
[/quote]
Kako ti misliš?

ma uvijek ce netko imati info…pa sto. pa to je rizik. kamo srece da imamo izvjestaj od uprave direktno dionicarima, na skype call konferenciji svaki mjesec, nek traje 5 minuta, pa sto, ne pricamo o atomskoj energiji, trebali bi kao dionicari otvoreno pricati o svim detaljima. Ali dobro, kod nas se inace preferira, minum ono sto zse trazi. zasto cekamo 3 mjeseci izvjestaj, pa ne treba nam usminkani dobro sredjeni izvjestaj, moze onako papir i olovka, skener i u pdf-u par parametara svaki mjesec i da svi dionicari to prime forward na mail. Evo, prvi cu dati upravi zveceva svoj mail. A gdje bi jos mi bili, kad bi RH uvela strozu kontrolu placanja, pa onda bi stvarno izvjestaji bili realniji, mogli bi se raditi mjesecno, dionicari bi bili pod manjim rizikom, a danas imamo situaciju: sad sam isporucio npr 1000 olovaka, krumpira, cega god nije bitno, ali novac cu vidjeti nagodinu, smijesna drzava. U apotekama cekaju po pola godine i vise na naplatu, mozda cak i od drzavnih tijela, hzzo ili koga vec. Vec je lijepo ddario na temi viro, rekao, kakva drzava takva burza.

1. ALVIR ZDRAVKO 173.567 56,39 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. PLAMEN D.O.O. 23.750 7,72 Osnovni račun POŽEGA, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 21.919 7,12 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 5.459 1,77 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. BAKIĆ NENAD 5.303 1,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. TADIĆ STIPO 2.500(-431) 0,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 2.500 0,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PAPAK RAJKO 2.425 0,79 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. MRKOCI MILIVOJ 1.317 0,43 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SAPONIA D.D. 1.250 0,41 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
Ukupno: 77,97

Evo tko rusi Zvecevo,ako misli komplet izaci van mogla bi cijena jako nisko

Tko?

6. TADIĆ STIPO 2.500(-431) 0,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


ma uvijek ce netko imati info…pa sto. pa to je rizik. kamo srece da imamo izvjestaj od uprave direktno dionicarima, na skype call konferenciji svaki mjesec, nek traje 5 minuta, pa sto, ne pricamo o atomskoj energiji, trebali bi kao dionicari otvoreno pricati o svim detaljima. Ali dobro, kod nas se inace preferira, minum ono sto zse trazi. zasto cekamo 3 mjeseci izvjestaj, pa ne treba nam usminkani dobro sredjeni izvjestaj, moze onako papir i olovka, skener i u pdf-u par parametara svaki mjesec i da svi dionicari to prime forward na mail. Evo, prvi cu dati upravi zveceva svoj mail. A gdje bi jos mi bili, kad bi RH uvela strozu kontrolu placanja, pa onda bi stvarno izvjestaji bili realniji, mogli bi se raditi mjesecno, dionicari bi bili pod manjim rizikom, a danas imamo situaciju: sad sam isporucio npr 1000 olovaka, krumpira, cega god nije bitno, ali novac cu vidjeti nagodinu, smijesna drzava. U apotekama cekaju po pola godine i vise na naplatu, mozda cak i od drzavnih tijela, hzzo ili koga vec. Vec je lijepo ddario na temi viro, rekao, kakva drzava takva burza.

Ali on veli da je netko imao info pa onda prodao dionice onako! Gdje tu logika? Zar je nekome ovo izvješće loše??


6.TADIĆ STIPO 2.500(-431) 0,81 Osnovni račun ZAGREB,
Evo tko rusi Zvecevo,ako misli komplet izaci van mogla bi cijena jako nisko

Ja bi ga pustio vanka po 80kn i ne bi se trudio braniti cijenu prije toga.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Možemo li opet do 80kn??? Iskreno ne vjerujem, al do 100kn bi mogli.
Ostaje vidjeti!

splite, promjenija si nick ali ostalo je sve po starome, manito i jeftino drukanje da bi se zaradilo za burek… Pa da vidimo šta si sve nadrobija ode u zadnja dva tjedna.[tongue]
31.01.11.

Pričekati s prodajom prije 1200kn.

02.02.11.

Mala je likvidnost, al da netko ponudi na 150-160kn npr. pola milja dionica nestale bi dok si rekao KEKS. Ovo je uistinu prejeftina dionica i prije nekih 900kn ne želim ni prodavati.

05.02.11.

Ispod 122-125kn neće više nikada!

Koja smjela izjava! Izgleda da te opet tržište demantiralo. Hoćeš li napokon priznat da te TA baš i ne ide, iako se trudiš s onim svojim smješnim crtkarijama?
07.02.11.

Sad kad je cijena 141kn Vama je krivo radi nas postojećih strpljivih dioničara koji ćemo ovdje fino zaraditi. Vjerujem u Zvečevo i uistinu ne mislim prodavati prije 400-500kn, makar vrijedi i 1000kn.

Ne znam uistinu tko je tako nestrpljiv da prodaje ovako jeftino, pogotov kad je gornji boll već pobjegao na 170kn, eto tu se vidimo za koji dan.

TA tripple bottom ima minimalni target 200kn pa prije 220kn i nema smisla prodavati ovaj BISER!


Ozbiljno me brinu tvoje česte promjene mišljenja i svakodnevni davanje novih targeti.
14.02.11.

Pa dobro kad će to izvješće!
Moram priznati da me ono od Kraša malo zabrinulo jer sam previše izložen u Zvečevu….
Nadam se da će izvješće proći solidno.

16.02.11.

P.S. Autor posjeduje dionice ZVCV-R-A, ali isto tako autor je utopio 1/2 dionica na 140kn.

K tome malo sam smanjio izloženost jer u jednom trenutku sam bio preko 500kom unutra,a to je opet previše.


Treba li ovo zadnje uopće komentirat?! Ne ide ti baš laganje! Do samo prije dva dana si nemilice druka i spominja target 1200kn te kako ne treba prodavat prije 220, 400-500,900kn da bi odjednom skužija kako si previše izložen i u ova dva dana si proda pola portfelja po 140kn. Valjda si zanemarija činjenicu kako se zadnji put na toj cijeni trgovalo 11.02. i to samo 35kom.

bravo sandokane! sad mu ostaje jedino promijenit nick

Nema sumlje uskoro dobijamo novog forumaša s dudicom.
Sandokane svaka čast na trudu.

Da i ja promijenim da ne bude dosadno ? [lol] [lol] [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

one spliće na asku, sad mu je i 125 dobro [lol]

New Report

Close