ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

pazi, neka trećerazredna firmica prodana je po 4 puta većoj cijeni od sadašnje cijene zvečeva, koji ipak ima tržište i vrijedan brand. dakle, cijena u prodaji ne bi smjela biti ispod 600 kuna, ali alvir je ionako odbio 800 kn po dionici tako da znamo da cijena neće biti niža od 900 kuna po dionici. ovo je čisti poklon – kupiti dionice ispod 400 kuna.
[/quote]
A preuzimanje čokoladne firme u engleskoj od strane Krafta za 11 000 M funti. kada napravimo paralelu u odnosu na promet zvečevo vrijedi 400M kn ili 1200 kn po dionici.

A ako ZVCV ima u upravi PC opremu…možda da ga usporedimo s GOOGLE-om ili Microsoftom? [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


A ako ZVCV ima u upravi PC opremu…možda da ga usporedimo s GOOGLE-om ili Microsoftom? [lol]

Ako usporedimo od kada ja Šanto i Crumarix korisnici onda su Šantini postovi bolji [wink]

E, da mi je znati zašto Fudurić bježi iz ove dionice?


E, da mi je znati zašto Fudurić bježi iz ove dionice?

ne bježi on nikamo dječače. prisutan je ovdje više nego ikada, ali na jedan drugačiji način, sebi svojstven. a što se tiče pitanja zašto netko ne očisti ove naloge ako ovo vrijedi više od 700 kuna, odgovor je jednostavan : ili još to ne kuže ovi što imaju pare, a ne kuže jer su ćoravi ili blesavi, ili mi koji kužimo nemamo novaca, ovo zadnje vrijedi za većinu nas. pa naravno da bih kupovao sve što mi se nađe na putu do 200-300 kuna i to odmah, ali nema se para više ni u staroga kajmana.

...povijest se ponavlja...



E, da mi je znati zašto Fudurić bježi iz ove dionice?

ne bježi on nikamo dječače. prisutan je ovdje više nego ikada, ali na jedan drugačiji način, sebi svojstven. a što se tiče pitanja zašto netko ne očisti ove naloge ako ovo vrijedi više od 700 kuna, odgovor je jednostavan : ili još to ne kuže ovi što imaju pare, a ne kuže jer su ćoravi ili blesavi, ili mi koji kužimo nemamo novaca, ovo zadnje vrijedi za većinu nas. pa naravno da bih kupovao sve što mi se nađe na putu do 200-300 kuna i to odmah, ali nema se para više ni u staroga kajmana.
[/quote]
hvala ti za ovo "dječače" paše to mojim sijedim vlasima koje su brojne. Šta se tu može ja imam vlasi a Fudo dionica.



E, da mi je znati zašto Fudurić bježi iz ove dionice?

a što se tiče pitanja zašto netko ne očisti ove naloge ako ovo vrijedi više od 700 kuna, odgovor je jednostavan : ili još to ne kuže ovi što imaju pare, a ne kuže jer su ćoravi ili blesavi, ili mi koji kužimo nemamo novaca, ovo zadnje vrijedi za većinu nas. pa naravno da bih kupovao sve što mi se nađe na putu do 200-300 kuna i to odmah, ali nema se para više ni u staroga kajmana.
[/quote]
Ili im se neda cekati jer to nece biti brza zarada, a danas mnogi ocekuju upravo to.

tko malo trazi, malo i dobije

Definitivno to,ova dionica ce rasti kad se pokrene kupovina,a za to treba malo pricekati.Vecina nasih ”investitora” ocigledno ima poremecaj pozornosti pa ne mogu biti u dionici duze od tjedan dana da ne vicu:”pa dobro,kad ce ovo gore?”

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”




Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

pazi, neka trećerazredna firmica prodana je po 4 puta većoj cijeni od sadašnje cijene zvečeva, koji ipak ima tržište i vrijedan brand. dakle, cijena u prodaji ne bi smjela biti ispod 600 kuna, ali alvir je ionako odbio 800 kn po dionici tako da znamo da cijena neće biti niža od 900 kuna po dionici. ovo je čisti poklon – kupiti dionice ispod 400 kuna.
[/quote]
Pa kad ode, zašto nitko ne udari po onima od 110kn???
Evo ima lik i po 105kn, vjerovatno onaj što je kupio po 98kn.
E sad, gornji boll 21 dan na 105kn, znaju likovi gdje se postaviti.
Nakon probijanja Bolla povrat na sredinu i retest proboja (90kn).
Strpljenje je vrlina jer spašava 18%.
[/quote]
Ja san namisti nalog na 90 i 80kn, kad će taj pad Splićo?

VLAJ - PONOS NACIJE




Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

pazi, neka trećerazredna firmica prodana je po 4 puta većoj cijeni od sadašnje cijene zvečeva, koji ipak ima tržište i vrijedan brand. dakle, cijena u prodaji ne bi smjela biti ispod 600 kuna, ali alvir je ionako odbio 800 kn po dionici tako da znamo da cijena neće biti niža od 900 kuna po dionici. ovo je čisti poklon – kupiti dionice ispod 400 kuna.
[/quote]
A preuzimanje čokoladne firme u engleskoj od strane Krafta za 11 000 M funti. kada napravimo paralelu u odnosu na promet zvečevo vrijedi 400M kn ili 1200 kn po dionici.
[/quote]

ovo je prava usporedba jer ono što je zvečevo za hrvatsku, to je kraft za svijet, s time da moram pohvaliti alvira što je odbio ponudu da proda zvečevo za 800 kuna po dionici. očigledno je znao pošto idu konditori a to je cca 1200 kuna po dionici, naravno u ovim razmjerima regije. a ne smijemo pritom nipošto zaboraviti da smo mi i dioničari Laste d.d. iz čapljine čiji je zvečevo vlasnik. Dakle, zar zvečevo i lasta zajedno koštaju 100 kuna po dionici? pa za te pare ne dobiješ kuću na tuškancu, a kamoli 2 vrhunske moderne tvornice čokolade , keksa i alkohola….j…te, ko je tu lud?

...povijest se ponavlja...





Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

pazi, neka trećerazredna firmica prodana je po 4 puta većoj cijeni od sadašnje cijene zvečeva, koji ipak ima tržište i vrijedan brand. dakle, cijena u prodaji ne bi smjela biti ispod 600 kuna, ali alvir je ionako odbio 800 kn po dionici tako da znamo da cijena neće biti niža od 900 kuna po dionici. ovo je čisti poklon – kupiti dionice ispod 400 kuna.
[/quote]
A preuzimanje čokoladne firme u engleskoj od strane Krafta za 11 000 M funti. kada napravimo paralelu u odnosu na promet zvečevo vrijedi 400M kn ili 1200 kn po dionici.
[/quote]

ovo je prava usporedba jer ono što je zvečevo za hrvatsku, to je kraft za svijet, s time da moram pohvaliti alvira što je odbio ponudu da proda zvečevo za 800 kuna po dionici. očigledno je znao pošto idu konditori a to je cca 1200 kuna po dionici, naravno u ovim razmjerima regije. a ne smijemo pritom nipošto zaboraviti da smo mi i dioničari Laste d.d. iz čapljine čiji je zvečevo vlasnik. Dakle, zar zvečevo i lasta zajedno koštaju 100 kuna po dionici? pa za te pare ne dobiješ kuću na tuškancu, a kamoli 2 vrhunske moderne tvornice čokolade , keksa i alkohola….j…te, ko je tu lud?
[/quote]

Lud je onaj tko ima keša a neće kupiti Zvečevo po toj smješnoj cijeni. Možda čeka da netko proda neku malo veću količinu.

Upravo tako. Količine kupljene po ovim razinama su jako malene i dok ne krene prodaja žešća nema ni cijeni gore.
Predlažem onima sa velikim nalozima da krenu zbijati cijenu dolje, možda se počme i trgovati.
Očekivati da netko opali po 110kn da bi idući dan cijena pala na 90kn, ipak preveliki SPREAD.

New Report

Close