ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zvečevo radi odlično barem što se tiče proizvodnje čokolada (čuo sam da rade u tri smjene – da li netko još ima takvu informaciju?). Na žalost, dio proizvodnje alkoholnih pića usprkos ulaganjima u nove prizvodne linije šteka. Ova priča sa voćnim rakijama za mene je razočaranje.

Možda jedino da povežu voćnu rakiju sa čokoladom. Nedavno sam vidio bombonijeru (ili možda čokoladu) Jack Dainels – 100 grama -50 kuna.

@ MrPerfect

Pa imaju onu novu čokoladu sa šljivom. Dobra je!

Možda sa šljive prijeđu i na šljivovicu… i ostale voćne rakije 😀
Kao što postoje one bombonijere sa cherryijem tako moža budu u Zvečevo asortimanu i sa alkoholnim punjenjem drugih voćki 😀

dječaci, ne budite prema alviru previše kritični. segment alkoholnih pića dugo je bio zapostavljen i tek sada je pokrenut proces upoznavanja nacije s tim dijelom proizvoda, a to je vrlo teško iz marketinškog aspekta zbog zabrane reklamiranja alkoholnih pića. stoga treba pričekati. bitno je da su prisutni u svim marketima, posebno u konzumu, i to će kad tad dati željene rezultate. mislim da prodaja ide sukladno očekivanome a to i nije loše. čokolade idu ko blesave, to je poznato, između ostalog zbog iznimne kakvoće i zbog toga što su prirodne. zato jesu malo skuplje, ali bolje platiti više nego trovati djecu emulgatorima i ostalim otrovom.

...povijest se ponavlja...

Inace ne jedem slatko,ali sam primjetio da ljudi jako puno kupuju zvecevo cokolade sto me ugodno iznenadilo.Nemam puno dionica Zveceva, ali se svejedno nadam da ce jednoga dana investitori prepoznati ovu dionicu kao dobru priliku.
Jos bih pohvalio g. Lynxa jer stvarno kvalitetno pise i uvijek rado procitam njegove postove,pozdrav.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

+ 7,40. [thumbsup].Nastavak u ponedeljak? [thumbsup]

Danas sam bio u Požegi. Navratio u njihovu trgovinu. Opet izmišljaju nove tipove čokolade (tamna sa ljšnjacima – za sada samo na kile).
Alvir ima svoju viziju, a to je veliko širenje palete proizvoda. Koliko će biti uspješan, to će vrijeme pokazati.

Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

ja bi kupio ove tri po 100kn, al ćete me onda opet napast ko dok sam kupio jednu :-)))

ima li negdje neki pregled prodaje čokolada po brandovima za prošlu godinu u HR? negdje sam čitao (vezano uz kraš koji je jači u tom segmentu), pa su se spominjali brendovi unutar trgovačkih lanaca koji isto uzimaju dosta postotaka… a kolko vidim konzum, ntl (narodni trgovački lanac).. su zvečevo čokolade i dobre su…


ja bi kupio ove tri po 100kn, al ćete me onda opet napast ko dok sam kupio jednu :-)))

Ode…

tko malo trazi, malo i dobije

ja nisam, tek da se zna.


Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

pazi, neka trećerazredna firmica prodana je po 4 puta većoj cijeni od sadašnje cijene zvečeva, koji ipak ima tržište i vrijedan brand. dakle, cijena u prodaji ne bi smjela biti ispod 600 kuna, ali alvir je ionako odbio 800 kn po dionici tako da znamo da cijena neće biti niža od 900 kuna po dionici. ovo je čisti poklon – kupiti dionice ispod 400 kuna.

...povijest se ponavlja...



Danas se u Vecernjem listu Alvir Hvali rastom prodaje cokolade za 8% u prosloj godini, a u ovoj godini ocekuje novi rast prodaje od 10% sto navodno najavljuje i prodaja u sijecnju.

Udio Zveceva na hrvatskom trzistu cokolada je 24%, a udio izvoza u ukupnoj proizvodnji Zveceva je 47%.

Mora da je Alvir u govnima kad se odlucio javno pohvaliti.

Inace vec poznati nam ulagac u konditorski biznis Draskovic neki dan je kupio nekakvu alatnicu u Trebinju koju namjerava prenamjeniti u konditorski pogon. To je platio tricavin 20mil evra+dodatna ulaganja. Zvecevo nam na krasno uredjenom i vodjenom hrvatskom trzistu kapitala ima trz.cap. manje od 5mil evra.

Ko tu koga kara

pazi, neka trećerazredna firmica prodana je po 4 puta većoj cijeni od sadašnje cijene zvečeva, koji ipak ima tržište i vrijedan brand. dakle, cijena u prodaji ne bi smjela biti ispod 600 kuna, ali alvir je ionako odbio 800 kn po dionici tako da znamo da cijena neće biti niža od 900 kuna po dionici. ovo je čisti poklon – kupiti dionice ispod 400 kuna.
[/quote]
Pa kad ode, zašto nitko ne udari po onima od 110kn???
Evo ima lik i po 105kn, vjerovatno onaj što je kupio po 98kn.
E sad, gornji boll 21 dan na 105kn, znaju likovi gdje se postaviti.
Nakon probijanja Bolla povrat na sredinu i retest proboja (90kn).
Strpljenje je vrlina jer spašava 18%.

New Report

Close