ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



neznam kako ste pročitali,i gdje ,da je dobit 23PUTA veća.

CROATIA OSIGURANJE je u dionici odkad je ima…..

dividende nema,jed nema otkuda da se isplati.

Ako želite prometa na dionici..pometite sve do 150,pa će promet krenuti,a možda je i izbace iz invalidnog načina trgovanja.

ja nisam rekao da CROS nije ovdje od početka nego sam rekao da je ušao dobrovoljni mirovinski fond croatia osiguranja umjesto matične kuće. dakle, ne govorim o matičnoj kući croatia d.d. nego o fondu koji je ovamo ulazio jer su očito znali da će od 30.11. smjeti ulaziti unutra što je za nas jako dobra vijest. isto je napravljeno kod liburnije gdje je umjesto matice ušao dobrovoljni fond. uskoro se slični manevri očekuju u tisku i zvijezdi.
[/quote]

Bitno je znati tko je bio u upravi kad je CROS uletio unutra,Suad Rizvanbegović ili ovaj mali..kako se zove..Vojković. Naime bitna je razlika u kvaliteti poslovnog i investicijskog odlučivanja. [undecid]

The mind is a terrible thing to taste


Interinvast izletio,Tadić Stipo pojačava.. [thumbsup] [thumbsup]

to je dobar znak da Stipo pojačava


Interinvast izletio,Tadić Stipo pojačava.. [thumbsup] [thumbsup]

PBZ izletio a ne interinvest (Fudurić vjeruje u ovu dionicu?)


Interinvast izletio,Tadić Stipo pojačava.. [thumbsup] [thumbsup]

To je pbz investor koji prebacuje dionice sa skrbi na račune investitora. Ništa bitno.

Čini mi se da je puno bitnija slijedeći članak

Plamen i Zvečevo zapošljavaju i u recesiji

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/48227/Plamen-i-Zvecevo-zaposljavaju-i-u-recesiji.html

najače što smo vidjeli od zvečeva u zadnje vrijeme je alvir rakija.

sad nam još treba recimo andabaka spa i&wellness,ili todorićev biljni mrs, i recimo zamislite reklamni slogan iz bruketa &žinić produkcije : miličićev vjetrobran u prirodnoj veličini,proizvodi dalekovod.a spot snima sirovina i sinovi.

ovome šalabajzeru alviru treba neki strani fond uletiti i doći mu do 25% plus 1 dionicu pa da mu mamicu milostivu razvali i da ga nauči kako se treba ponašati prema malim dioničarima .

ALVIR ZDRAVKO 193.567 62,89%
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 22.796 7,41%
3. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 5.459 1,77%
4. PLAMEN-INTERNATIONAL D.O.O. 3.750 1,22%
5. CROATIA OSIGURANJE D.D. 2.500 0,81%
6. TADIĆ STIPO 2.380 0,77%
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 2.041 0,66%
8. InterInvest Balanced 1.492 0,48%
9. MRKOCI MILIVOJ 1.317 0,43%
10. SAPONIA D.D. 1.250 0,41%
UKUPNO

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Vidim danas u Getrou, Zvečevo izbacilo nove čokolade Sweet Star, više okusa. Poštenski su napunili police. Iznenađenje…

Nemam ove dionice, al da ću se postavizi na kupnji po 90kn hoću pa molim ovog danas koji je kupio po 99kn da se iskrca po 90kn.


Nemam ove dionice, al da ću se postavizi na kupnji po 90kn hoću pa molim ovog danas koji je kupio po 99kn da se iskrca po 90kn.

hahaha… odlična, evo ti stotka!
koliko vidim, prošlo je 11 dionica… 10+1

evo taj šaljivđija opet danas kupuje još jednu, ali imaš još 8 komada po toj cijeni za 20-ak minuta.
vidim kupnja se naslagala po 1 komad 😉

Iznenadili su me novim asortimanom novog naziva. Ili je taj Sweet Star robna marka Getroa, hm?
U svakom slučaju primjenjuju strategiju tzv. diverzifikacije što je za ovakva vremena dobro. Imaš jaču marku, slabiju, ovu i onu.

pa stvarno mi nije jasno zašto netko to ne pokupi…
no, kolko sam primijetio… uvijek kad se pokupi po 99 (ili je bilo 90 jedno vrijeme), sljedeći dan se opet na prodaji pojavi otprilike ista količina po istoj cijeni.

veselo nam je na zvcv, prava zabava… no, mislim da ćemo se zajedno s kupcima po ovim cijenama u dogledno vrijeme još više veseliti. samo trebamo nekog ozbiljnijeg da pokupi do 300-tke sve što je izloženo. 300njak tisuća, sitnica. a s tim se već ulazi u top 10 :-)))



Nemam ove dionice, al da ću se postavizi na kupnji po 90kn hoću pa molim ovog danas koji je kupio po 99kn da se iskrca po 90kn.

hahaha… odlična, evo ti stotka!
koliko vidim, prošlo je 11 dionica… 10+1

evo taj šaljivđija opet danas kupuje još jednu, ali imaš još 8 komada po toj cijeni za 20-ak minuta.
vidim kupnja se naslagala po 1 komad 😉
[/quote]
Ipak ja kad kupujem ne kupujem po 1 kom već barem po 40-50 kom….

A nitko nije htio prodati u rasponu 80-90kn….

New Report

Close