ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Reklamiraju 3 nova Mikado okusa na sve strane, kesten, šipak i šljiva.
U trgovinama još nisam vidio ni jednu.

U tom slucaju, ako malo bolje pogledas, pronaci ces samo sipak [smiley].
Salu na stranu. Jednom sam kupio u njihovom diskontu cokoladu s kokosom, na kile se prodavala. Ali to su izgleda povukli iz proizvodnje. Bila je odlicna.

tko malo trazi, malo i dobije

Zvečevo je razvilo nove proizvode i po tome i po ulaganju u novi rebrandig, te aktivnim marketingom su trenutno broj 1. u Hrvatskoj. Otvaranjem EU tržišta očekujem znatno povećanu proizvodnju i prihode jer stvatno imaju što ponuditi u EU.


Lijepa zarada!

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVCV-fin2009-3Q-NotREV-N-HR.xls


solidno, ja sam rekao da sam zadovoljan sa svime iznad nule… sa ovime sam prezadovoljan 😀

ja nisam zadovoljan jer ne mogu vidjeti konsolidirano izvješće

sramota je našeg TK da se ne dostavljaju konsolidirana izvješća i tu nije Zvečevoizuzetak. Evo npr. Ledo je jedan svijetli primjer.

solidno, ja sam rekao da sam zadovoljan sa svime iznad nule… sa ovime sam prezadovoljan 😀
[/quote]
Hm, stvarno si skroman momak.
Ja sam se nadao barem 2 mil kn dobiti. To je razina od 5% na prodajne prihode.

Nema nikakvih povratnih informacija na pokušaje u Španjolskoj. I to ne za Zvečevo nego za sve naše firme koje su pokušale napraviti posao tamo…


Reklamiraju 3 nova Mikado okusa na sve strane, kesten, šipak i šljiva.
U trgovinama još nisam vidio ni jednu.

imaju i 300g zlatna pakiranja – tri vrste mikada (kutija strašno podsjeća na Lindt )

Firma je uložila zadnje dvije godine u proizvod, nema prigovora. Kvaliteta od prije dobra, od sada i ambalaža. Ali bez prave reklame bojim se da će sve dobro učinjeno pasti u vodu. Ciklus se mora zatvoriti s prodajom. A tu su očito slabi.

Onaj pokušaj sa Ćirom nije loš, pogotovo s bosanskim tržištem. Samo se bojim da nogometnim fanovima čokolada nije primarni proizvod. Dobro, ženama će valjda priuštiti to zadovoljstvo.

Nemaju dobre pregovarače i napadače. Nema ništa bez inteligentnih napora.
Definitivno imaju čokolade za osvajenje stranih tržišta. U Hrvatskoj i BiH možda možda nisu loši, ali nemaju ljude za INO. Šteta, ali sve u svemu nisu loši. S obrzirom na konkurenciju i da je Hrvatska poznata po visokom uvozu i konzumaciji stranih proizvoda, Zvečevo se dobro drži.

prodaje se mikado u kanadi i u australiji i to već godinama (onaj s rižom). u svakom slučaju, uvijek može bolje iako mi je tužno kad vidim da ljudi kupuju milku koja uopće nije čokolada nego šećerna tabla, nezdrava i preslatka, a udio kakaa u njoj je minimalan, dok je u zvečevu udio kakaa najveći od svih dostupnih čokolada. a ja volim kad se na kupcu ne štedi. proći će još vremena kad će naši ljudi polako shvaćati da su te čokolade vrlo blizu lindt-a , a i taj slavni lindt ima puno kemikalija u sebi, dok ih mikado baš i nema. tko ne vjeruje, neka se sam uvjeri i pročita deklaraije. mikado ima vrlo malo emulgatora, dok ih čak i slavni lindt ima više. dakle, jedite zdravo, jedite mikado čokolade.

...povijest se ponavlja...


prodaje se mikado u kanadi i u australiji i to već godinama (onaj s rižom). u svakom slučaju, uvijek može bolje iako mi je tužno kad vidim da ljudi kupuju milku koja uopće nije čokolada nego šećerna tabla, nezdrava i preslatka, a udio kakaa u njoj je minimalan, dok je u zvečevu udio kakaa najveći od svih dostupnih čokolada. a ja volim kad se na kupcu ne štedi. proći će još vremena kad će naši ljudi polako shvaćati da su te čokolade vrlo blizu lindt-a , a i taj slavni lindt ima puno kemikalija u sebi, dok ih mikado baš i nema. tko ne vjeruje, neka se sam uvjeri i pročita deklaraije. mikado ima vrlo malo emulgatora, dok ih čak i slavni lindt ima više. dakle, jedite zdravo, jedite mikado čokolade.

Kao prva Milka je najbolja čokolada što se mene tiče od ovih normalnih čokolada i nije šećerna tabla, nemojte kolega kajman pričati ono što nije istina jer Milka to ne proizvodi.Lindt je čisti marketing i vrlo prosječna čokolada a mogu vam preporučiti Ritter koji nije loš a normalne su cijene.
Neki dan sam probao tu mikado čokoladu sa brusnicom šta su reklamirali,i sa grožđicama reko ajde da vidim o čemu pričaju ovi na forumu.
Ispodprosječna a skupa.Lidlove su puno bolje i duplo jeftinije.Onda sam probao Milkinu čokoladu sa rižom i moram vam reći da je i ta bolja od Mikada.
Ne znam, ali kad ja uđem u Konzum i idem po čokoladu, uvijek moram Milku sa svijećom tražiti jer je sve prodano ali Mikada su pune police

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



prodaje se mikado u kanadi i u australiji i to već godinama (onaj s rižom). u svakom slučaju, uvijek može bolje iako mi je tužno kad vidim da ljudi kupuju milku koja uopće nije čokolada nego šećerna tabla, nezdrava i preslatka, a udio kakaa u njoj je minimalan, dok je u zvečevu udio kakaa najveći od svih dostupnih čokolada. a ja volim kad se na kupcu ne štedi. proći će još vremena kad će naši ljudi polako shvaćati da su te čokolade vrlo blizu lindt-a , a i taj slavni lindt ima puno kemikalija u sebi, dok ih mikado baš i nema. tko ne vjeruje, neka se sam uvjeri i pročita deklaraije. mikado ima vrlo malo emulgatora, dok ih čak i slavni lindt ima više. dakle, jedite zdravo, jedite mikado čokolade.

Kao prva Milka je najbolja čokolada što se mene tiče od ovih normalnih čokolada i nije šećerna tabla, nemojte kolega kajman pričati ono što nije istina jer Milka to ne proizvodi.Lindt je čisti marketing i vrlo prosječna čokolada a mogu vam preporučiti Ritter koji nije loš a normalne su cijene.
Neki dan sam probao tu mikado čokoladu sa brusnicom šta su reklamirali,i sa grožđicama reko ajde da vidim o čemu pričaju ovi na forumu.
Ispodprosječna a skupa.Lidlove su puno bolje i duplo jeftinije.Onda sam probao Milkinu čokoladu sa rižom i moram vam reći da je i ta bolja od Mikada.
Ne znam, ali kad ja uđem u Konzum i idem po čokoladu, uvijek moram Milku sa svijećom tražiti jer je sve prodano ali Mikada su pune police

[/quote]

Cuj, ono sto je fino ne znaci da je i zdravije. U tome i je bit tih "milka" i "lindtova" sto sigurno znaju proizvesti odlican okus, ali ih ne konzumiram, pa ne mogu to potvrditi. Kolega delboy je pricao o sastojcima, sto je po meni danas i bitnije od okusa. Nisam usporedjivao sadrzaj navedenih, ali cu ih definitivno poslagati jednu do druge i utvrditi stvarno stanje, ako je to moguce iz onoga sto pise na poledjini.

tko malo trazi, malo i dobije

New Report

Close