ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baš ste smiješni. Ako Vam ova dionica vrijedi toliko pa dajte skinite tog slona iz staklane. Stvarno Vam nudi paket po smiješnoj cijeni, a vi ovdje cvilite kako je to super cijena, a ne možete svi skupa ulupati 200.000 kn u ovu dionicu. Presmiješno.

Ne želim ulupati 200.000 kn za 2300 komada . Da je prodavano po 100 komada,vjerojatno bih ulupao i više,ovako,želim da prodavač spusti gaće . Iz principa .

Uostalom,već je prošao veliki paket na 67-80,dakle srednja cijena 75, i to je moja fer ponuda za ovaj trenutak i ovu dionicu i ovaj paket.Mogao je to imati,uz još optimista koji su čekali na višim razinama ,još prije 10 dana. Nije iskoristio,neka.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Nadam se da neći otezati s izvješćem. Hajd da vidimo "ki bu bile". Ako se dobro sjećam, za 3Q prethodne godine dobit je bila 5 mil. Da ponove, bilo bi super!!!


Nadam se da neći otezati s izvješćem. Hajd da vidimo "ki bu bile". Ako se dobro sjećam, za 3Q prethodne godine dobit je bila 5 mil. Da ponove, bilo bi super!!!

ne vjerujem da je moguće, sve što je pozitivno bit će super.

Mene sada ne zanima točna dobit, jedino što želim vidjeti kakvo je stanje likvidnosti. Zvečevo sada mora prije svega voditi računa da naplaćuje svoju isporučenu robu, ne možeš isporučiti robu pa čekati godinu dana da to naplatiš, u međuvremenu dizati kredite ogromnih kamata kako bi "premostio" to razdoblje do naplate svojih potraživanja… od takvog posla ništa, tko neće platiti njemu ne treba niti isporučivati robu i gotovo – bolje imati manju proizvodnju ali kvalitetno plasiranu nego ovako se mučiti.
Veća bi nam bila dobit i na osjetno manje prihode ali da npr. uopće nema ovih ružnih troškova financiranja 😛

Kao što rekoh ovo nije dionica za filozofiranje.Treba djelovati ili ne,sve ostalo su tlapnje.Nižeg dokupa neće biti dok se ne skine ovaj od 2141 komada,Istina,može se nešto ušičariti na razinama ispod 100 kn,ali su količine za ozbiljnije investitore mizerne.Ne zanemarimo ni opciju da hoće srušiti cijenu da bi mogli jeftinije kupovati.Unatoć recesiji ne vjerujem da nisu mogli prodati svoj paket nekom fondu ili privatnom investitoru,nego se ovako mrcvariti na burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ljudi, zašto Zvečevo uvijek kasni s izvješćima? Ne daju informacije na vrijeme?
Nisam sretan kad sam negativan, ali Alviri su stvarno neposlovni. Kako se odnose prema malim dioničarima pokazuju i ovaj put.


Ne zanemarimo ni opciju da hoće srušiti cijenu da bi mogli jeftinije kupovati.Unatoć recesiji ne vjerujem da nisu mogli prodati svoj paket nekom fondu ili privatnom investitoru,nego se ovako mrcvariti na burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

da oće srušiti cjenu,vjerojatno mu je malo risky šepuriti se na 100,da oće prodati,ako ima pameti,već bi prodao,da se oće kur…iti,ne treba jer ga se vidi i u top 10,dakle,stvarno ne znam što radi tu na asku.eto,danas je do 73 bilo i više nego dosta kupaca,a da se i spusti na 90,i tu bi prodao 300-400 komada. Sve u svemu – ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Ne zanemarimo ni opciju da hoće srušiti cijenu da bi mogli jeftinije kupovati.Unatoć recesiji ne vjerujem da nisu mogli prodati svoj paket nekom fondu ili privatnom investitoru,nego se ovako mrcvariti na burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

da oće srušiti cjenu,vjerojatno mu je malo risky šepuriti se na 100,da oće prodati,ako ima pameti,već bi prodao,da se oće kur…iti,ne treba jer ga se vidi i u top 10,dakle,stvarno ne znam što radi tu na asku.eto,danas je do 73 bilo i više nego dosta kupaca,a da se i spusti na 90,i tu bi prodao 300-400 komada. Sve u svemu – ?
[/quote]

A možda samo želi prodati ali mu se nikud ne žuri i ne da za manje od 100 po dionici. Vjerojatno nikome nije stalo do tog paketa kad ga mogu svi kupiti na burzi, jeftino, i nitko ga ne želi. Da sam ja dioničar Zvečeva jako bi se zabrinuo što nikoga od postojećih dioničara ili nekog iz uprave ne zanima ta količina po toj cijeni.




Ne zanemarimo ni opciju da hoće srušiti cijenu da bi mogli jeftinije kupovati.Unatoć recesiji ne vjerujem da nisu mogli prodati svoj paket nekom fondu ili privatnom investitoru,nego se ovako mrcvariti na burzi. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

da oće srušiti cjenu,vjerojatno mu je malo risky šepuriti se na 100,da oće prodati,ako ima pameti,već bi prodao,da se oće kur…iti,ne treba jer ga se vidi i u top 10,dakle,stvarno ne znam što radi tu na asku.eto,danas je do 73 bilo i više nego dosta kupaca,a da se i spusti na 90,i tu bi prodao 300-400 komada. Sve u svemu – ?
[/quote]

A možda samo želi prodati ali mu se nikud ne žuri i ne da za manje od 100 po dionici. Vjerojatno nikome nije stalo do tog paketa kad ga mogu svi kupiti na burzi, jeftino, i nitko ga ne želi. Da sam ja dioničar Zvečeva jako bi se zabrinuo što nikoga od postojećih dioničara ili nekog iz uprave ne zanima ta količina po toj cijeni.

[/quote]

to i mene malo čudi i brine zašto Alvir ne otkupi te dionice

Ionako Alvir kontrolira Zvečevo pa mu to nije bitno

da oće srušiti cjenu,vjerojatno mu je malo risky šepuriti se na 100,da oće prodati,ako ima pameti,već bi prodao,da se oće kur…iti,ne treba jer ga se vidi i u top 10,dakle,stvarno ne znam što radi tu na asku.eto,danas je do 73 bilo i više nego dosta kupaca,a da se i spusti na 90,i tu bi prodao 300-400 komada. Sve u svemu – ?
Ne riskira ništa,jer se uvijek može povući par sekundi prije 13:00 sati.Probao ja par puta na nekim dionicama pa se to dogodilo.U ovom slučalu mi je mala količina i ne da mi se mrcvariti.Uostalom bit će vremena,neće recesija nestati preko noći.Možda se netko uspaničari pa se skupi količina,e onda bi to bila druga prića(Kad poćnu preskakati jedan drugoga na prodaji) [thumbsup]

Lijepa zarada!

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZVCV-fin2009-3Q-NotREV-N-HR.xls

Reklamiraju 3 nova Mikado okusa na sve strane, kesten, šipak i šljiva.
U trgovinama još nisam vidio ni jednu.

New Report

Close