ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


opet je neki dan todorić bio kod alvira u tvornici. došao je helikopterom. što se tu kuha? možda je alvir pristao prodati zvečevo i to baš agrokoru. inače, dijamant se u srbiji zadužio za dodatnih 75.000.000 eura. možda će baš tim novcima toda nešto kupiti…sjećam se da alvir nije nestle-u htio prodati po 850 kuna po dionici pa me zanima koja bi ga cijena zadovoljila. čudi me pak potpuno mirovanje trgovine jer mnogi forumaši iz te regije znaju da je todorić često u gostima kod alvira.

Zašto ne bi u ovoj usrano-političko-korumpirano-bezpravno-kriminalnoj državi,Alvir prodao svoj udio Todi za 1 Kn ?

– ostatak na havajima,ili Djevičanskim otocima ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



opet je neki dan todorić bio kod alvira u tvornici. došao je helikopterom. što se tu kuha? možda je alvir pristao prodati zvečevo i to baš agrokoru. inače, dijamant se u srbiji zadužio za dodatnih 75.000.000 eura. možda će baš tim novcima toda nešto kupiti…sjećam se da alvir nije nestle-u htio prodati po 850 kuna po dionici pa me zanima koja bi ga cijena zadovoljila. čudi me pak potpuno mirovanje trgovine jer mnogi forumaši iz te regije znaju da je todorić često u gostima kod alvira.

Zašto ne bi u ovoj usrano-političko-korumpirano-bezpravno-kriminalnoj državi,Alvir prodao svoj udio Todi za 1 Kn ?

– ostatak na havajima,ili Djevičanskim otocima ?
[/quote]

naravno da je moguće, ali Alvir i njegovi frendovi imaju preveliki postotak dionica da bi se igrala takva igra

onaj tko otkupi od Alvira&friends dionice bez problema će namiriti i male dioničare

Je li netko probao ove nove "Summer Editiion" čokolade?

Fine su 😀

Graficilor d.d izletio van,Alvir pojačao 5520 komada.Pitanje je po kojoj cijeni.Čini mi se da nije preplatio taj paket.Ima li tko od forumaša kakvu informaciju?

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ALVIR ZDRAVKO 193.567 62,89 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 22.693 7,37 Osnovni račun
3. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 5.459 1,77 Skrb. račun
4. PLAMEN-INTERNATIONAL D.O.O. 3.750 1,22 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.121 1,01 Skrb. račun
6. CROATIA OSIGURANJE D.D. 2.500 0,81 Osnovni račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 2.500 0,81 Osnovni račun
8. TADIĆ STIPO 1.780 0,58 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./INTERINVEST BALANCED 1.492 0,48 Skrb. račun
10. MRKOCI MILIVOJ 1.317 0,43 Osnovni račun
Ukupno:

Katastrofa!

Grafocolor je to kupio po puno većoj cijeni, a realizirani gubitak je vjerojatno nadoknadio lovom iz Zvečeva preko plaćenih računa.
Alvir je jeftino došao do dionica i boli ga k.r.c!

Sve ih treba pozatvarati.


Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ALVIR ZDRAVKO 193.567 62,89 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 22.693 7,37 Osnovni račun
3. NAVA BANKA D.D. ZAGREB 5.459 1,77 Skrb. račun
4. PLAMEN-INTERNATIONAL D.O.O. 3.750 1,22 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.121 1,01 Skrb. račun
6. CROATIA OSIGURANJE D.D. 2.500 0,81 Osnovni račun
7. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 2.500 0,81 Osnovni račun
8. TADIĆ STIPO 1.780 0,58 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./INTERINVEST BALANCED 1.492 0,48 Skrb. račun
10. MRKOCI MILIVOJ 1.317 0,43 Osnovni račun
Ukupno:

Katastrofa!

Grafocolor je to kupio po puno većoj cijeni, a realizirani gubitak je vjerojatno nadoknadio lovom iz Zvečeva preko plaćenih računa.
Alvir je jeftino došao do dionica i boli ga k.r.c!

Sve ih treba pozatvarati.

Ne laprdajte kolega. Grafocolor je kupovao dionice za Alvira jer su direktor Grafocolora i Alvir jako dobri prijatelji. Sama činjenica da je Alvir sada to prebacio na sebe je dobar znak, a još kad smo vidjeli da je gospodin Mrkoci bio na 11. mjestu – to mi je u stvari najbolja vijest, jer taj čovjek ima nos za dionice. Samo trebamo čekati.

...povijest se ponavlja...

a kako komentiraš činjenicu da ih je Grafokolor dobio od Alvira,vrlo vjerojatno kao naplatu za nova pakiranja,i da je to išlo preko burze,po cijeni 490-500 Kn ,a sad je " povrat " obavljen mimo nje ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Vaš link

za neke koji neznaju listati unazad….

http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=grafocolor kupio&f5=0&c=2&si=0&w4=8

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

U business.hr od prošlog petka bio je nešto kraći intervju s Alvirom.
Rekao je da su u prva dva mj. imali pad prodaje, a od tado konstantno do sada prodaja raste!
Također je rekao da će na jesen izbaciti još 5 novih artikala a u 2010.i 11. svake godine po 15.
Spomenuo je i marketing i da su zadnju godinu uvaljali 20 mil. To bi bilo to.
Čini mi se da idu na pošto-poto povećanje poslovanja možda na uštrb profita, ali mislim da je to dobro. Učvršćuju pozicioniranje i šire se…valjda će biti ok.

Ovo o porastu pšrodaje ćemo vidjeti ako objavi polugodišnje.

Glavna Skupstina 21.08.2009.

Ima li tko Poziv??

“Please, God, Just One More Bubble.”

Nemam ZVCV niti mislim kupovati ili prodavati, ali moram ih pohvaliti.
Probao sam njihove nove čokolade i daleko su bolje nego one od Kraša (ili je to samo moj subjektivni dojam). Svaka čast [thumbsup]

New Report

Close