ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Di kaže?

u zadnjem intervjuu. prelistaj temu.

...povijest se ponavlja...

A to!

Toliko sam ga ozbiljno shvatio, da sam zaboravio da sam ga čitao

U mom streameru je od danas, 03.07.2009, ZVCV oznaceno kao da je u posebnom rezimu. Jucer se lupalo po bidu kao da je zadnja prilika.

tko malo trazi, malo i dobije


U mom streameru je od danas, 03.07.2009, ZVCV oznaceno kao da je u posebnom rezimu. Jucer se lupalo po bidu kao da je zadnja prilika.

Kod mene isto, zar ne bi trebalo tek od ponedjeljka?

Evo Zvečeva u posebnom režimu trgovanja. Moram priznati da mi nije jasno zašto uopće postoji taj režim trgovanja.

BTW, još nema kvartalnog izvješća mada sam načuo da će biti nešto bolje nego 1Q/2008. Dividendu ove godine ne treba očekivati ili možda nešto simbolike radi.
Više od samih rezultata za 1Q me zanima kako stoje sa naplatom potraživanja i sa količinom kratkoročnog zaduženja

Ma mogu ga spojiti u polugodisnji FI, ionako se i taj blizi.

tko malo trazi, malo i dobije

opet je neki dan todorić bio kod alvira u tvornici. došao je helikopterom. što se tu kuha? možda je alvir pristao prodati zvečevo i to baš agrokoru. inače, dijamant se u srbiji zadužio za dodatnih 75.000.000 eura. možda će baš tim novcima toda nešto kupiti…sjećam se da alvir nije nestle-u htio prodati po 850 kuna po dionici pa me zanima koja bi ga cijena zadovoljila. čudi me pak potpuno mirovanje trgovine jer mnogi forumaši iz te regije znaju da je todorić često u gostima kod alvira.

...povijest se ponavlja...

da…biće nešto.
Nema nikakvih info iz Španjolske. Mene tim više zanima zbog Maraske. Nek Todo kupi Zvečevo, Adris Marasku i ode ja mjesec dana na Havaje!

Todorić je spreman kupiti Zvečevo uvijek samo pitanje je koliko bi sada platio

kompenzirao bi za žito, pa otkud todi kune, on ima samo robu , a potrošači doma spavaju


kompenzirao bi za žito, pa otkud todi kune, on ima samo robu , a potrošači doma spavaju

pa mogao bi isplatiti dioničare u konzumovim bonovima – jedna dionica jedna bon od xxx kuna



kompenzirao bi za žito, pa otkud todi kune, on ima samo robu , a potrošači doma spavaju

pa mogao bi isplatiti dioničare u konzumovim bonovima – jedna dionica jedna bon od xxx kuna
[/quote]

He, velis bitno je da je troznamekasta cifra na bonu [smiley].

tko malo trazi, malo i dobije

New Report

Close