ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Preuzimanje je izvjesno u roku godinu dvije i to po 400-450 kn.Još se uvijek može pomalo skupljati do razina od 150 kn.

Ja više nemam keša, ali to slobnodno probaj "skupljati po 150,00 kn". Na prodaji je samo 31 komad po 150,00 kn, ostali se valjda neće više spuštati na taj nivo, kako ih nije sramota prodavati po tim cijenama 😀

[/quote]

No-no….preuzimanje…kako je ono išlo," vojska o skraćenu-kurva o poštenju : dioničari Zvečeva o preuzimanju…."

Šali na stranu,u ovom općem ludilu,bilo je pitanje trena kad će netko ipak udostojiti se i pokupiti ova mala strašila do 115. U jednom trenutku,( jučer ),došao sam i sam u iskušenje…ali odabrao sam ULPL. [proud],i nisam falia… Kao što sam prije napisao,može ova dionica i na 1000,( dobro,na baš na 1000 )…ali neće ona ostati gore. Zašto ? Zato jer je nema tko držati,jer nema fondova u njoj da bacaju tuđu lovu i da vade korist od nabijanja prinosa. Ulaz,je za cca 2500 komada cca 90Kn. Ostali imaju veći,dakle od 100,pa je bilo nešto kupnje na 120,pa slijedeći korak je bio 150,pa 170-185…pa oko 210…5000 komada je Nava kupila po 300….Dakle,to su jake točke otpora,na kojima će se iskrcavati svi koji su blizu 0,ili malo u minusu. Zašto ? Zato je ovdje nema insidera,nema kukuljimumulji teme,osim PREUZIMANJA,ali,obzirom na strukturu vlasništva,skoro obiteljska firma,teško da će do toga i doći. Dionica će rasti prirodnim tokom,malo po malo,kako bude ponestajalo dobrih prilika sa strane,tako će i ona ulaziti u fokus. Mislite li da je danas kupac kupio s namjerom da preuzme firmu ? Ne,ovo je bio čisto špekulativni ulaz,na krilima ovog rasta,po ovoj cijeni ovo je definitivno poklon,bez rasprave. I ako naraste kupnja do 150,računajte da će on prvi izići,ali isto tako,ako tržište malo posustane,on je vani,pa makar i po 110 . Zašto, zato jer ako u ovom rastu ne krene barem 15% gore,kada će ?

ps: Poklon može biti i čokolada i slika i vibrator : u čokoladi uživate praktično,u slici gledajući,a sa vibratorom se možete…..,no,dakle,poklon je poklon,ma što god vi govorili o tome.

ruku na srce…na koliko bi VI htjeli izaći ? Znate i sami zašto nema naloga na prodaji. Da ne straše .
mOžda je to i kontraproduktivno. Izložite ih,na vašim targetima,tako da možebitni " PREUZIMAČ " ima čistu situaciju te da lakše izračuna cijenu preuzimanja,možda se onda situacija i ubrza [thumbsup] [cool]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ima li šanse da Swisslion Takovo preuzme Zvečevo?

Oni su već preuzeli tvornici u kojoj se proizvode Jaffa biskviti u Sisku. Dobro su je platili.

bajke bajke…djeco, alvir već ima 2 ponude za preuzimanje. nisu ispod 800 kn a on odbija.

...povijest se ponavlja...

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

dakle, cijena u preuzimanju neće biti niža od 800 kn po dionici. osim ako alvir ne propadne a znamo da neće. inače, smanjili su veličinu čokoladica MOND i SUPER, a cijena je ostala ista. čitam danas da je isto napravio mars. dakle, bit će veće dobiti od toga…fino…a vidim i ambalaža je jeftinija. za svaku pohvalu..

...povijest se ponavlja...

Valjda znaju što rade s tim čokoladicama. Meni osobno su bile bolje one veće od 50gr.



Ovdje upišite svoj komentar… [lol] [lol]

dakle, cijena u preuzimanju neće biti niža od 800 kn po dionici. osim ako alvir ne propadne a znamo da neće. inače, smanjili su veličinu čokoladica MOND i SUPER, a cijena je ostala ista. čitam danas da je isto napravio mars. dakle, bit će veće dobiti od toga…fino…a vidim i ambalaža je jeftinija. za svaku pohvalu..
[/quote]

pazi…imam ZVCV preko više svega…ali usprskos tome,nemam srca da navlačim ,već pokušavam potaknuti konstruktivnu raspravu. Da sam ja tako siguran kao ti u to što pričaš,nebi li bilo puuuuuuuuno pametnije potiho skupljati ? Ovako to izgleda kao " ja bi,ali da mi ne uđe ". Pa i najskuplji kredit bi opravdao ovo ulaganje !

Ipak,izgleda da sam ja bio u pravu kad sam procijenio kretanje dionice,pogledaj zadnje postove…

Sada smo kuhani i pečeni tu ,i ne dignu nas ni 2 dobra uzastopna izviješća,a i sam znaš kad ih možeš očekivati.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ja očekujem dobro izvješće za 1Q barem što se tiče RDIG-a

Ono što se bojim je loš cash flow

Ipak, ono što nije korektno je što još uvijek nema izvješća

A konsolidiranog nema već godinama

hehe..ovaj malo veći nalog na kupnji….možda je dogovorena cijena,a možda i dobra prilika za izlaz… [undecid]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Osobno nemam plan bilo što raditi s dionicama Zvcv, niti me ne znam koliko zanima FI za IQ, ali ipak – ovi Alviri su poslovno smeće. Tu mislim na neobjavu izvješća. Čobani se primili businessa.

Svaki put kad uocim novo FI na ZSE, ponadam se, ali opet nista. Da li je tako lose da otezu, smikaju?

tko malo trazi, malo i dobije

New Report

Close