ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konačno je i zvečevo malo krenulo. Nema prodaje ispod 150 kuna.

Da li je to nagovještaj jednog dobrog kvartalnog izvješća.

Bilo kakva dobit bi me zadovoljila, a ako bude veća od 1Q/2008 onda je to definitivno buy signal.

Sada kada je sve up dobar FI bi sjeo ko "kec na desetku". 150-icu bi probili samo tako…


Sada kada je sve up dobar FI bi sjeo ko "kec na desetku". 150-icu bi probili samo tako…

Kec na desetku bit će kad ti izađeš iz ove dionice, kako za samu dionicu tako i za forum.

Čuj stock, onako lagano – ti si idiot i to najvjerojatnije najveći u HR.

It’s OK.

Samo baš čudno, ja sam mislio cijelo vrijeme da se ti javljaš iz HR, kad ono, strani ulagač.

Stock, sorry za uvredu s moje strane, ali daj se i ti malo kontoliraj, ja ti za tvoja sranja neću ostat dužan.

priča se da će adris grupa preuzeti zvečevo i marasku. ima li tu istine, preostaje nam da pričekamo par godina. no, glavno je da se priča i cijena odmah krene prema gore.

...povijest se ponavlja...

Ma ide prema gore, ide, ali meni ovo još uvijek treba dosta porasti pa da dođem na pozitivnu nulu, jedna od dvije dionice koje mi sad baš loše utječu na portfelj :P, sve ostalo je sada obzirom koliko sam si uspio sniziti ulaze dokupima oko nule, malo ispod ili malo iznad, što dosta lijepo izgleda ovako gledajući, obzirom da su to sve extra long pozicije, ako sam sad na nuli gdje ću biti već za 5-10 godina kada će sigurno ("već") doći neki novi ATH naše burze, a moje dionice su one koje će pobijediti indeks ;), ali te dvije dionice trenutno kaskaju li kaskaju… a dobro, bitno je dugoročno da će to sve na svoje mjesto, ali kratkoročno meni Zvečevo baš i nije najblistaviji dio portfelja, još uvijek mi treba 45 % rasta da bih bio na nuli – gore i od Petrokemije koju smatram najvećom katastrofom koja je mogla zadesiti moj portfelj :rotfl: (jer ovdje, možda ako i ne ove godine, ali sljedećih godina očekujem dividende, no PTKM, tu nemam nikakve druge mogućnosti nego kapitalni prinos – kratkoročno i srednjoročno neizvjestan)

Ah tko zna… možda netko pokupi ovih par komada do 173 kn, i netko se usudi gricnuti taj nalog od 173 kn – tada sam ja na pozitivnoj nuli, lako je to moguće na nelikvidnim dionicama, ali činjenica je da mi za sada ovo kaska i kaska… a sve to što govorimo je o prometima od par desetaka tisuća kn, istina da “nitko ne želi prodati” ali ni kupnja ne izgleda previše močno, inače bi stvari išle malo drugačijom dinamikom 😀

Ako cemo cekati preuzimanje par godina, onda mozda "prodje vlak" za kupca, jer sad je vrijeme akvizicija, npr. Franck preuzeo vlasnika Glorije.

tko malo trazi, malo i dobije

Preuzimanje je izvjesno u roku godinu dvije i to po 400-450 kn.Još se uvijek može pomalo skupljati do razina od 150 kn.Svatko za sebe neka odluči.Kad krene doći će na 200-250 kn što je u odnosu na ulaz od 150 kn gubitak 25-50 posto, a onda tek počinje prava prića …


Preuzimanje je izvjesno u roku godinu dvije i to po 400-450 kn.Još se uvijek može pomalo skupljati do razina od 150 kn.

Ja više nemam keša, ali to slobnodno probaj "skupljati po 150,00 kn". Na prodaji je samo 31 komad po 150,00 kn, ostali se valjda neće više spuštati na taj nivo, kako ih nije sramota prodavati po tim cijenama 😀


priča se da će adris grupa preuzeti zvečevo i marasku. ima li tu istine, preostaje nam da pričekamo par godina. no, glavno je da se priča i cijena odmah krene prema gore.

Kad si to već napisao reći ću da je moj portfelj Zvečevo i Maraska. Tko sretniji od mene, ako nisu samo glasine…

New Report

Close