ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/sto-amerikanci-kupuju-u-krizi-porasla-prodaja-cokolade%2c-vina-i-oruzja,45537.html

Čokoladu imamo, umjesto vina Hrvati bi mogli rakije, brady-ije… što se tiče oružja, to neka neka Patria prodaje a ovdje neki indirektni offset – nama sve ide u prilog, od čokolade do oružja 😀

Sam sebi cu odgovoriti. Radi se o nastupu nasih firmi u Spanjolskoj.

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=75987

Jedino sto se ne spominje eksplicitno nijedan proizvod Zveceva.

tko malo trazi, malo i dobije

Ne vjerujem da u čokoladama Kraš može bolje proći od Zvečeva jer je Mikado najbolja čokolada u HR. Jedino je pitanje nema li razlike u marketingu tih dviju firmi i u Španjolskoj. Espagna je zemlja višeg standarda i oni će bez problema akceptirati malo veće cijene Mikada.


Sam sebi cu odgovoriti. Radi se o nastupu nasih firmi u Spanjolskoj.

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=75987

Jedino sto se ne spominje eksplicitno nijedan proizvod Zveceva.

pitanje je da li Zvečevo ima snage ući u jedan takav lanac jer su za to potrebna prilična ulaganja u marketing

eventualno kao dio grupe



Sam sebi cu odgovoriti. Radi se o nastupu nasih firmi u Spanjolskoj.

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=75987

Jedino sto se ne spominje eksplicitno nijedan proizvod Zveceva.

pitanje je da li Zvečevo ima snage ući u jedan takav lanac jer su za to potrebna prilična ulaganja u marketing

eventualno kao dio grupe

[/quote]

Izlagali su na sajmu. Da nisu imali ikakve ozbiljne namjere, valjda nebi ni pokusavali, osim ako je bilo "nista ne kosta probati", sto sumnjam. Ipak su usli u neki uzi odabir HR firmi koje su tamo prodavale svoje proizvode.
Mozda bude i grupiranje. Grupirali su mikado s Franck jubilarnom kod nas [smiley]

tko malo trazi, malo i dobije

i ja se nadam da će se uspjeti probiti

a grupirali su čokoladu i sa franckovim čipsom i sa glorija(ili anamarija) kavom


Pustite priču o rakiji. Kolega Milivoj je napustio brod koji tone. Prodao je sve. Upravo je on bio taj što je lupao po kupnji. Koji je razlog njegovog izlaska ????

razlog ? pa da je preselio u bilo koju drugu,već je povratio barem 10%…a i još će.

u ovoj dionici imam osjećaj kao da sam oročio,i to s negativnom kamatom.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Pustite priču o rakiji. Kolega Milivoj je napustio brod koji tone. Prodao je sve. Upravo je on bio taj što je lupao po kupnji. Koji je razlog njegovog izlaska ????

razlog ? pa da je preselio u bilo koju drugu,već je povratio barem 10%…a i još će.

u ovoj dionici imam osjećaj kao da sam oročio,i to s negativnom kamatom.
[/quote]

Vidim da je on oročio u TEP, HRDH i još nekima super "likvidnim" dionicama.
Oročenje u ZVCV je svakako bolja opcija nego hrpa smeća koje Milivoj skuplja.
Malo me je razočarao, ipak sam više očekivao od njega.

Još nema FI za IQ. Pa kakav je to narod tamo? Zar ne osjećaju obvezu prema dioničarima podastrijeti bitne dokumente u razumnom roku. Ta izvješća su minimum obveza jednog d.d.-a.
Hebo ti koji likovi…

ah..možda je i bolje da ga nema,neka raste na nadanjima .

Vidim laganu nervozu ,lupa se po asku…cccc….Zar je pamćenje tako kratkog vijeka,2500 komada prošlo je po cca 85-95..- malo je toga u čvrstim rukama,a malo i nije,treba to malo skisati,pa uhvatiti na prepad.Zašto plaćati premiju ? Zvečevo neće nigdje,jednostavno,nije vrijeme za nju,fondova nema u njoj,dakle,nema pumpanja prinosa,a većinski i tako nemaju pojma di bi….tj,oni bi,ali da im ne uđe…Do daljneg netko tko želi,može je dignuti i na 200,ali samo ako to polupa svjetlosnom brzinom,jer je previše onih koji žele izaći,a da je i digne,što mu to vrijedi,kad nema " šalunga " .

Ako krenu margini,ZVCV je nekad bila dobra dionica za zalog . Dakle,vrabac u ruci,ali dobiti i prigodu za goluba na grani…osloboditi keš,ali imati dobar osigurač . Problem je bio jer su se uzimali kad je bila na 300 -400 …ali uzeti ga sada,kad je cca 100…e,to je puuuno sigurniji potez.

no..pozdrav ekipi,i ..pripremite se za sezonu.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

oporavit će se uskoro i zvečevo. ne brinite dečki. samo dobre vijesti su na vidiku za ovu čokoladnu fabričicu.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close