ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite svoj komentar…

Mislim da si preuranio sa zaključcima, pa rakije su tri dana na policama, a s obzirom da je potpuno novi proizvod treba recimo godinu dana da se vidi gdje je što je.
Naravno da je cijena koma, ali je dobit po prodajnoj jedinici sigurno velik. Tako to ide s luksuznom robom, prodaš malo, a zaradiš dobro.
Osim toga, koliko znam, u tom segmentu rakija uopće nemaju konkurenciju u HR. Mogu samo reći da se nadam da znaju što rade.


Mislim da si preuranio sa zaključcima, pa rakije su tri dana na policama, a s obzirom da je potpuno novi proizvod treba recimo godinu dana da se vidi gdje je što je.
Naravno da je cijena koma, ali je dobit po prodajnoj jedinici sigurno velik. Tako to ide s luksuznom robom, prodaš malo, a zaradiš dobro.
Osim toga, koliko znam, u tom segmentu rakija uopće nemaju konkurenciju u HR. Mogu samo reći da se nadam da znaju što rade.


Ovo su visiko kvalitetni proizvodi predviđeni da je kupuju kao pokloni. recimo meni je draže dobiti takvu jednu rakiju nego parfem.

ma jesu to visokokvalitetni proizvodi koji se kupuju za poklon

zato sam stavio usporedbu cijena nekih proizvoda koji se kupuju za poklon

što mislite, što će moja mama kupiti za doktora:

a) ništa
b) ballantines ili marascino za manje od 100 kuna
c) voćnu rakiju alvir za 150 kuna

@šanto

evo ja ti kupim jednu alvir rakiju kad gale objavi ponudu

em dobijem pare em raste vrijednost zvečeva

cijena rakije nije smjela biti preko 80 kn. no svejedno, sadašnja cijena dionice je smiješna. ovo su neponovljive prilike za kupnju, a ipak je kupnja slaba. pohlepa opet čini svoje. čeka se niže, a niže teško ide, a ako i bude , to je sporadično. treba neki jači igrač ovdje doći…

...povijest se ponavlja...


@šanto

evo ja ti kupim jednu alvir rakiju kad gale objavi ponudu

em dobijem pare em raste vrijednost zvečeva

Zar će Gale kupiti i Zvečevo? [lol]

kad od mene kupi industrogradnju trebat će mu da se zasladi ili da se napije


Bio prošli tjedan u diskontu u Brodu. Izašle su voćne rakije Alvir. Cijena sitnica. 149,99 kuna za 0,75 litara.

Trebali bi poslati upravi zahtjev da se angažira neka marketing kompanija. Nazvati rakiju po sebi [lol]

Općenito bi Zvečevu trebao žešći rebranding, da sad ne ulazim u financije koje su isto li la…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

asdf…tvoja mama kao i moja sigurno neće nikada kupiti tu rakiju, a i ja ću malo teže, međutim kao poslovni poklon npr. to je već druga priča. S obzirom da s početkom lipnja mijenjam posao i znam da ću imati dosta kontakata s ino-partnerima, ove rakije ću sigurno imati u vidu 🙂

Pustite priču o rakiji. Kolega Milivoj je napustio brod koji tone. Prodao je sve. Upravo je on bio taj što je lupao po kupnji. Koji je razlog njegovog izlaska ????


Pustite priču o rakiji. Kolega Milivoj je napustio brod koji tone. Prodao je sve. Upravo je on bio taj što je lupao po kupnji. Koji je razlog njegovog izlaska ????

Moguće da mu je zvečevo previše likvidno pa je odlučio sreću pronaći u drugim, još manje likvidnim dionicama kakve on obožava, a bogami ih i ja volim. svak ima svoje razloge i s time ne treba razbijati glavu. činjenica je da je zvečevo u korekciji među jače pogođenim dionicama i bio bi red da se dionica oporavi znatnije nakon što izađu ovi poput milivoja, jer ovdje nije bilo nikakvog rasta još, a ne čini mi se niti da će ga biti ovog tjedna, a ni idućeg….vidjet ćemo. ovdje sam u najvećem gubitku…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close