ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



alvir je oročio velike novce i dobija kamatu od 9%. provjereno. dakle, strpite se, u našem je interesu. na računu je malo love i zato čekamo, ali će se imovina uvećati i to solidno. što vas briga, ionako sve pada pa ćete jeftinije uzimati možda. nadam se ipak da nećete.

pa na iznose iznad 23000000 kn dobiješ kamatu preko 10% (oko 10,5%) tako da ja ne kužim čemu se čudiš- ova kriza i jest ovakva zbog skupoće novaca….zna alvir, pusti ga. nećete propasti ako dobijete sa 10 dana zakašnjenja lovu.
Orocio sa kamatom od 9% u ova vremena, bojim se da nista od tih novaca!!! Koja to banka daje kamatu 9%, kakve su to gluposti, trpati novac u fin. sektor u ovoj krizi i to navodno velik novac, a ne ulagati u core buisiness???
[/quote]

...povijest se ponavlja...

pa na iznose iznad 23000000 kn dobiješ kamatu preko 10% (oko 10,5%) tako da ja ne kužim čemu se čudiš- ova kriza i jest ovakva zbog skupoće novaca….zna alvir, pusti ga. nećete propasti ako dobijete sa 10 dana zakašnjenja lovu.

to bi se onda trebalo vidjeti na slijdećem izvještaju. moram priznati da mi ovo ne izgleda vjerojatno, ali više ništa nije nemoguće.

sve su to banana price…


sve su to banana price…

ma i ja bih to rekao na prvu. pa odakle njima toliki keš, ali kolega delboy me nekad ugodno iznenadi sa točnim podacima.



sve su to banana price…

ma i ja bih to rekao na prvu. pa odakle njima toliki keš, ali kolega delboy me nekad ugodno iznenadi sa točnim podacima.
[/quote]

iako kolega delboy numoljivo podsječa na caymana, teško mi je reći da nije u pravu iako se to iz aviona čini tako.

znači, nikoga ne optužujem, ali podatke sa foruma uzeti sa rezervom

nisch protiv delboy-a…o Alviru se radi.
sam si zada termin i skenja…jadno.

Evo nam podrska na 151-152 skida se sa aska, pa malo sa bida, enormni prometi.
Momci izgleda da je odbijanac [proud]


Evo nam podrska na 151-152 skida se sa aska, pa malo sa bida, enormni prometi.
Momci izgleda da je odbijanac [proud]

dobro si pogodio – odbijanac je pravi. već smo na 180. Idemo up. Do 250 kuna ima samo 241 nalog. Niti 60.000 kuna.

neidemo nigdje…osim u 3LPM,ako ne otkrijem tko je pacijent koji namjerno ruši cijenu.A ako mu fali par tisuća,neka se javi na PM,pa će dobiti[kiss]

Pa zar mu nije bilo jasno da ovdje nema marginaša i lombardnih kredita.Kad nije bilo pucanja kad su spustili na 135,nikad više neće ni biti.

A prometa ispod zadnjeg prekrcaja Aureusa na 300,skoro da nije ni bilo,tj,bilo je ,ali ako ste pratili malo bolje,to je pinganje između par malih.

Jako je ružno što nismo dobili dividendu,i to baca jedno negativno svjetlo na dionicu,firmu i gazdu,jer je podloga za špekulacije,koje nikad nisu dobrodošle.

Ovoj dionici fali FI IIIQ,koji će je voma uljepšati,ali,napominjem,ni tada neće krenuti gore,dok netko ponovno ne odluči kupiti najmanje 5000 komada,i to s ASKA. Svaka manja trgovina je nepotrebno bacanje love,jer,prodajom direktno se realizira gubitak,a kupnjom s aska,nepotrebno baca lova,jer ,ovo je dionica za strpljive,a nažalost još uvijek ima previše špekulanata i plašljivaca u njoj,kojima je osnovni problem taj da nemaju pojma što uopće imaju u portfelju.

I da,prošao je još jedan rally,a dioničari ZVCV su mogli samo gledati.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ipak kršim što sam rekao da se neću više javljati na forum…
Totalno sam sredio stvari u sebi i sada se onako cool priključujem da tu i tamo "piknem" koju (riječ).

I meni je žao što kasne s dividendom, Crumarix je dobro rekao da to baca sjenu na dionicu i firmu, ali oprostit ćemo im valjda, ak nam plate sliedećih dana.

Ovaj FI će biti dobar, čini mi se da imam dosta dobru informaciju, a slijedeći još bolji jer je to najbolji dio godine za prodaju čokolada, a tu je i kamata od uložene love. Dakle, već ovaj prvi FI bi nas trebao razveseliti.

Imao bih još štogod reći, ali za sada bih to da su sa Mondom i Superom napravili pravu stvar. Nekako je ta činjenica ostala po strani, a te čokoladice su gotovo u svakom dućanu, a ušli su i u Tisak. Odličan okus i vrhunska ambalaža. Mene takve stvari najviše vesele. Vidi se da firma ima glavu i rep i proizvodi su im sve bolji. Brzo ćemo mi gore, a moja osobna taktika ne prodavati dionicu uopće. Mislim pomalo na starije dane i ako Bog da biti će mirovina solidna…

strpite se s tom dividendom. vi jeste dioničari, ali da nije alvira ne biste dobili ni lipe. zato polako, mjesec dana ne čini se važnim u ova krizna vremena.
a što se tiče posta ispred, ulazak u tisak dogovoren je bio u požegi prije ljeta direktno između todorića i alvira koji su jako dobri. todorić mu je poručio , moram to ponoviti, da se njemu prvo javi kad bude prodavao zvečevo. dakle, samo trebamo biti strpljivi jer alvir bi ga dao za 800-900 kuna bez problema, a todi to i nije neki iznos.

...povijest se ponavlja...


strpite se s tom dividendom. vi jeste dioničari, ali da nije alvira ne biste dobili ni lipe. zato polako, mjesec dana ne čini se važnim u ova krizna vremena.
a što se tiče posta ispred, ulazak u tisak dogovoren je bio u požegi prije ljeta direktno između todorića i alvira koji su jako dobri. todorić mu je poručio , moram to ponoviti, da se njemu prvo javi kad bude prodavao zvečevo. dakle, samo trebamo biti strpljivi jer alvir bi ga dao za 800-900 kuna bez problema, a todi to i nije neki iznos.

ne bi ni meni bio problem dati 800 kuna za Zvečevo. Koliko je to po dionici?

New Report

Close