ZVCV (Zvečevo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVCV (Zvečevo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Razočaran sam neisplatom u roku kojeg je sam zadao i izgasao i to samo pred par tjedana.
Krajnje neprofesionalno.

Jel netko zvao Upravu, da im milu majku?

stigla meni koverta sa obavijesti da im hitno dostavim broj računa za uplatu. dakle, poštom vam dođe pismo i onda hitno faksirajte broj računa i isplata stiže. ja poslao prije pola sata pa ćemo vidjeti….ajde, nije im za zamjeriti jer očito je alvir oročio lovu pa mu se ne razročava. to je za nas povoljno…

...povijest se ponavlja...



Evo da ne pitate više jesu li novci stigli:

SDA (+385 (0) 1 4607 325): isplatu dividende provodi Zvečevo samostalno, ne znaju i nije njihov problem zašto nisu isplatili još.

Zvečevo (+385 (0) 34 276 200): uprava stopirala isplatu zbog toga što kao trenutačno nemaju dovoljno para… danas i sutra neće biti isplata sigurno, a kasnije, kad uprava blagoslovi siplatu. [angry]

Sve manje i manje mi se sviđa Zvečevo na čelu s gosp. Alvirom. Kako se uprava ne može smijenit, može se izaći…gubitak od 50 % je puno ali me tješi da je i Kraš pao isto toliko. S time da će se Kraš sigurno prije vratitai na 800-900 kuna nego Zvečevo na 400-500. [bye]

Ovo zadnje nisam baš siguran…mislim da će se zvečevo prije vratiti na 500 nego kraš na 900.
[/quote]

hoce, hoce
[sealed]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Zvečevo ostalo u normalnom režimu trgovine. [thumbsup]

A gdje je dividenda? A Alviru. Đe su moje pare?

Neda nam paru zna da cemo kupovati s dividendom dionice pa zato je prvo on uzeo lovu da moze prvi kupovati [lol]

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Danas sam nazvao Zvečevo, imaju problema sa likvidnošću. Gospodja mi je isto tako rekla da isplata dividende nije baš najsretnije rješenje za firmu (njenim riječima "netko nije baš dobro obavio svoj posao")


Danas sam nazvao Zvečevo, imaju problema sa likvidnošću. Gospodja mi je isto tako rekla da isplata dividende nije baš najsretnije rješenje za firmu (njenim riječima "netko nije baš dobro obavio svoj posao")

Izgleda da Konzum ne plaća na vrijeme.

Pa kome je Konzum plaćao?

alvir je oročio velike novce i dobija kamatu od 9%. provjereno. dakle, strpite se, u našem je interesu. na računu je malo love i zato čekamo, ali će se imovina uvećati i to solidno. što vas briga, ionako sve pada pa ćete jeftinije uzimati možda. nadam se ipak da nećete.

...povijest se ponavlja...


alvir je oročio velike novce i dobija kamatu od 9%. provjereno. dakle, strpite se, u našem je interesu. na računu je malo love i zato čekamo, ali će se imovina uvećati i to solidno. što vas briga, ionako sve pada pa ćete jeftinije uzimati možda. nadam se ipak da nećete.

Orocio sa kamatom od 9% u ova vremena, bojim se da nista od tih novaca!!! Koja to banka daje kamatu 9%, kakve su to gluposti, trpati novac u fin. sektor u ovoj krizi i to navodno velik novac, a ne ulagati u core buisiness???


alvir je oročio velike novce i dobija kamatu od 9%. provjereno. dakle, strpite se, u našem je interesu. na računu je malo love i zato čekamo, ali će se imovina uvećati i to solidno. što vas briga, ionako sve pada pa ćete jeftinije uzimati možda. nadam se ipak da nećete.

meni je nekak ipak vise u interesu da je moja lova na mom racunu a ne njegovom… a ako mu Konzum duguje pare, neka mu zapljeni par trgovina

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close