ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.












1.FORTENOVA GRUPA D.D. (88035992407)196.61426.542.89095,61

Skupili malo preko 95% , i tko nije htio prodat , a to je preko 9 000 dionica , sad ce po “sili zakona” ako Fortenova tak odluci.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Bit će prilike za pisanje o Agrokoru na nekim drugim topicima ali ono što je najbitnije i što zapravo nema veze s ovom temom su osnove investiranja, a to je pravilna diverzifikacija portfelja. Nebitno o veličini portfelja, najbitnije je dovoljno ga dobro diverzificirati i biti svjestan da diverzifikacija dugoročno oplođuje vaš novac. Ne brzo i preko noći ali postojano i opipljivo. Uz diverzifikaciju je moguće na mnogim pozicijama biti i nulovan, a na kraju u dobrom plusu. Investiranje vlastitog novca kojeg ste zaradili nije “all in”.

 

ako vam se kad bude dalo, slobodno napišite štogod o diversifikaciji bilo ovdje bilo pod nekom općom temom

 

mislim da će istina o todomoru jednom isplivati, tu sam suglasan, ali sumnjam da će itko biti kažnjen. kako nije svako zlo z azlo, moj je utisak da se nakon todomora hanfa ipak počela miješati u svoj posao. tržište još uvije pati od 2017, ali nekako mi ipak to sad sve izgleda ozbiljnije – dionici sad čini mi se ipak ozbiljnije shavaćau burzu i prateće obveze

 

todomor je veliko zlo, ali nisu ipak svi todomor, iam na burzi i lijepih priča.  glede diverzifikacije, žtnj kao prehrambena industrija (takorekuć) bi uz turiste i brodare sasvim sigurno našao svoje mjesto u portfelju

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Diverzifikacija imovine i kako to ispravno napraviti

 

Ima tu nesto o mogućnostima te broju dionica u portfelju.

New Report

Close