ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vaš link …

Jel to to? Moze li se ztnj vratiti u trgovanje?

Meni prije izgleda da su je i Zitnjak završio u cuapajzu koji se sad zove Fortenova grupa, a da se dionicari mogu pozdraviti sa svojim dionicama.

Al za dodatna i precizna tumačenja molim kontaktirati samo društvo odnosno nekog tko se bavi ovom materijom.
[/quote]

ne, zitnjak nece biti preslikan – nema zitnjak plus

kaed ce biti odblokiran – nije mi jasno – sta ceka hanfa – nagodba je gotova, novih činjenica nema

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Skdd je Fortnovu knjizio za vecinskog vlasnika i zitnjaka nije snasla sudbina leda,zvzd,..
Nisam siguran da kao novi vlasnici nisu obavezni dat ponudu za preuzimanje ostatka dionica, a trgovanje bi se sigurno trebalo uskoro nastavit

Pozdfav

svi smo mi Crobex


Skdd je Fortnovu knjizio za vecinskog vlasnika i zitnjaka nije snasla sudbina leda,zvzd,..
Nisam siguran da kao novi vlasnici nisu obavezni dat ponudu za preuzimanje ostatka dionica, a trgovanje bi se sigurno trebalo uskoro nastavit

Pozdfav

veoma sumnjam da su u nagodbi zaboravilibizuzeti sebe od te obveze

sta hanfa ceke .- da i forte proopadne pa da onda tek odblokiteqaju

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Skdd je Fortnovu knjizio za vecinskog vlasnika i zitnjaka nije snasla sudbina leda,zvzd,..
Nisam siguran da kao novi vlasnici nisu obavezni dat ponudu za preuzimanje ostatka dionica, a trgovanje bi se sigurno trebalo uskoro nastavit

Pozdfav


Ponudu za preuzimanje dionica od ostalih dioničara prema odredbama Lexa nisu obavezni dati.
Trgovanje bi se trebalo nastaviti kad sudsko rješenje o završetku postupka izvanredne uprave nad društvom Žitnjak d.d. postane pravomoćno , a to je istekom žalbenog roka od 8 dana ukoliko nitko ne uloži žalbu ili završetkom postupka po žalbama ukoliko budu podnijete.

Zanimljivo da je preneseno na Fortenova grupu a ne Konzum plus.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Skdd je Fortnovu knjizio za vecinskog vlasnika i zitnjaka nije snasla sudbina leda,zvzd,..
Nisam siguran da kao novi vlasnici nisu obavezni dat ponudu za preuzimanje ostatka dionica, a trgovanje bi se sigurno trebalo uskoro nastavit

Pozdfav


Ponudu za preuzimanje dionica od ostalih dioničara prema odredbama Lexa nisu obavezni dati.
Trgovanje bi se trebalo nastaviti kad sudsko rješenje o završetku postupka izvanredne uprave nad društvom Žitnjak d.d. postane pravomoćno , a to je istekom žalbenog roka od 8 dana ukoliko nitko ne uloži žalbu ili završetkom postupka po žalbama ukoliko budu podnijete.
[/quote]

to je suludo – pa žalbe mogu trajati 5, 10 god.

suludo

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ma isplate nas sve kao i Agram i sve rijeseno. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Vaš link …

Evo i polugodisnjeg FI. 🙂 A trgovanje?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ako sam ja ovu obavijest dobro shvatio dioničarima Žitnjaka d.d.
ostaju njihove dionice ili? Nisam baš pratio, da li tko zna da li u
ovom slučaju postoji zrcalno društvo?

Nad gore navedenim održivim društvima postupak izvanredne uprave je završio
temeljem čl. 29.1 Nagodbe. Nagodba koju su vjerovnici prihvatili a sud potvrdio
rješenjem posl.br. 1138/17-2823 dana 06.srpnja 2018.godine koje je potvrđeno
rješenjem Visokog trgovačkog suda RH posl.br. Pž -5140 /18 od 18. listopada
2018, je u odnosu na navedena održiva društva provedena. Navedena društva
nastavljaju poslovanje, tražbine vjerovnika će se namiriti tijekom poslovanja
istih a dioničari i udjeličari zadržavaju sva prava jer Nagodba ne dira u prava
postojećih dioničara i udjeličara održivih društava.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/zPbC6gkrGFBKj8lHvNMtSQ==.pdf

https://e-oglasna.pravosudje.hr/?q=npretraga&np=agrokor&captcha_sid=27978795&captcha_token=f1d271412e72cce4ebd59735eae723e2&captcha_response=17&=Primjeni

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

dionice ostaju – ali koliko vrijede

sve je pod zalogom – do zadnjeg čavla

i tako jednog lijepog dana nešto pođe po zlu i cap-carap – ode žitnjak vjerovnicima

ovo je radioaktivno – ovo je agročernobil 2

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/ionicama-zitnjaka-od-2-rujna-ponovno-moguce-trgovanje-na-burzi-20190829

ide trgovina .- od pon

koliko ovo vrijedi kad su jamci za milijardu eura

ovo je radioaktivno ali dioničari će moći bar nešto izvući

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://zse.hr/default.aspx?id=93646
ŽITNJAK d.d. – Rješenje HANFA-e o nastavku trgovine – HRZTNJRA0005

jel ima mogucnosti da se vrati još koja dionica na ZSE ? mislim sta su bile pod Agrokorom

New Report

Close