ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ga polugodisnje i ovdje iz minusa u plus u operativnoj dobiti od nekih 700 tisuca, a ukupna veca od 2 milijuna, sto je oko 2,5 puta vise nego prosle godine. Bilanca se cisti i uskoro svugdje samo +++

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Uh jako dobro izvjesce, a mi na 0,23 booka!

Izvjesće je bombončić!

Ako je podatak ispravan, trenutno imaju keša per share onoliko koliko je trenutna cijena na burzi.

http://mojedionice.com/dionica/ZTNJ-R-A

Lijepo izgleda pogled na K/P. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Lijepo izgleda pogled na K/P. [emo_smijesak]

Šta je tu lijepo? Ovaj spread?

izvješće jest fenomenalno, ali je dionica teška nelikviduša bila i ostat će još neko vrijeme.

Na 250kn ima 200 komada , bas kao stvoreni parametar za promjenu trenda iz nelikvodnosti u likvidnost, ajmoooo…

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Vukadin se ne sali + 650 komada. On inace kupuje na info, a ne fundamente. Ztnj na srece ima oboje, a Toda polako rasprodaje svoje carstvo

Vukadin je prodao VLHO na 90kn i zatim ušao u OPTE po 30kn, toliko o tome da kupuje na info….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A vlho je kupio na 30kn, hcvt na info prvi poceo skupljat, dok je od toza kupio njihove vlastite dionice, pa im za 6mj prodao nazad za 50% vise. Za Ostoju je vise puta skupljao snho itd. Fulao je i hbrl, ali on i dalje za mene opasan igrac. Tko nije fulao na zse?

Ovih +650 dionica vec su duze vrijeme bile pod skrbnickim od Intercapitala, tako da to nije svjeza roba, vec smo sada saznali da tko se krije iza te pozicije. Ovdje se u poslovanju dogadja efektivnost, samo jos cekamo da se ta pojava konacno potvrdi i kroz trzisnu kapitalizaciju, pa neka to bude kao neki mix sto su RIZO, BCIN, AUHR imali proslih mjeseci.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

New Report

Close