ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onda se ispricavam. Procitao sam postove i vidim da ste htjeli kupiti vece kolicine na ovim razinama, a sada pisete o delistiranju, a kolicine stoje. Bitno je da firma radi pozitivno, sve ostalo ce nadoci.

Agrokor se mora rijesiti viska trgovina, bilo bi dobro kad bi se i nas u to ukljucilo.

Žitnjak nema niti jednu trgovinu.

Nema u radu ili iznajmljuje drugima? Znam da ima poslovne prostore po zagrebu.

Žitnjak više nije maloprodaja i nema više prodavaonice:
“…Žitnjak, proizvodnja i promet robom d.d. svoju je reputaciju jednog od najvećih opskrbljivača veleprodajnih kupaca sagradio na iznimnoj kvaliteti svojih usluga.”

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Sta reci. Krpanje gubitaka, a tiliku lovu imaju.

Dok firma ima prenesene gubitke, niti ne može trošiti dobit za drugo nego za pokriće gubitaka iz ranijih godina.
Ali, treba se sjetiti, u zadnje 4 godine otkako je poslovanje krenulo u pozitivnom smjeru već je pokrpano preko polovice tadašnjeg gubitka od skoro 19 milijuna kuna.
Ovim tempom, preneseni gubitak za 3-4 godine prijeći će u zadržanu dobit [emo_namigusa]

Kazu da ide manji pdv na voce i povrce. Da 25na 13%. Mozda ce i nama koristiti.

Imamo novog igraca u top10. Svi znamo kako je odigrao na hcvt, snho i psmr. Veliko veliko

Svi ocekuju veliki rast belja, a mi smo na ovim cijenama barem 5 puta jeftiniji.

treba 10 000kn da cijena dođe do 500kn

New Report

Close