ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerovatno opet ponuda za otkup preostalih dionica kako bi došli na 95% dovoljnih za squeez out, samo će ovaj put morati malo odrješiti kesu. Ili neće, meni opet dobro… [emo_namigusa]

Gledam malo stanje ztnjk i stvarno što se tiče pokazatelja možda najbolja ponuda na zse.

Međutim, gledam ima samo 20 zaposlenih, prihod cca 30 min kuna, neto dobit cca 4 mil. To su samo neki od faktora koji me upućuju na to da je to relativno malo dioničko drušvo. Pitam se koja je uopće funkcija ztnj danas kao dioničkog drušva u sklopu Konzuma?

Mislim njima da padnu prihodi cca 15-20 posto mijenjaju kompletnu sliku o društvu. To je danas malo društvo, bilo kaka v šok za tu firmu značio bi velike probleme po meni…

Ili tu ima neka pozadina cijele priče? Molio bih kolege koju su upuceni u ovu dionicu da podijele par korisnih informacija…

hvala,

pa sa čim se oni bave? 😀

Zna li neko sto je sa 34 miljona, posudenih po FI, koje se vode kao kes?


Zna li neko sto je sa 34 miljona, posudenih po FI, koje se vode kao kes?

Pa lijepo Vam piše kolega u bilanci da su to Dani zajmovi povezanim poduzetnicima [emo_namigusa]. A tko su povezani poduzetnici možete zaključiti po vlasniku….

Hoćemo li i mi doći na red, nakon konzuma?

Nadam se, kao i to da će ovaj put biti pametniji pa ponuditi malo više od 120 kn, posebnu uzevši u obzirom da je BV oko 860 🙂

Hoće li Žitnjak imati kakve koristi od preuzimanja Mercatora, držim da bi trebao imati rast poslovanja, ali ovdje sam relativno malo prisutan i nisam radio “due diligence” ko što Toda ovih dana radi na Mercatoru.
Koliko ima Mercatora u Zagrebu, valjda će mu ZTNJ biti dobavljač, rast prihoda pa i drugih lijepih stavki?

Kakva su vaša razmišljanja. Hvala!

molim novu kamikazu koja misli prodavat po 170kn da se slijedeci put malo ranije pokaze..taman se zagledao u naguravanje na bidu koke-r-a i zakasnim na ovaj poklon paketic od 9 kom [emo_naivan]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

nekom je prekipilo i lagano izlazi van

Danas sniženje, ali ostalo je još malo.
Za ovu treba imati živce.

Jeeebote, neko je jako izgubio živce ili mu jako brzo treba lova. Čestitam kupcima na ovoj cijeni…

New Report

Close