ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hocemo u pozitivnu ili negativnu blokadu veliki je raspon

Moze li mi netko pojasniti kako ulazak Konzuma na burzu utječe na porast cijene Žitnjaka i utječe li uopće?

www.adriagate.it www.adriatica.co www.adriagate.nl www.adriaticaonline.info www.apartmentbooking.info www.godaddy-go.info

izgleda da se HFP riješava dionica poslje ovog idemo up


hocemo u pozitivnu ili negativnu blokadu veliki je raspon

Pogledajte semafor [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Kao što sam jučer napisao (pa je moj post netragom nestao): psi laju, karavane prolaze [lol]

P.S. HFP ne prodaje dionice preko burze, već ih preknjižuje, vjerojatno braniteljima.

Konzum je, na burzu ušao 2003. godine [wink]
http://zse.hr/userdocsimages/prospekti/KNZM-prospekt.pdf



hocemo u pozitivnu ili negativnu blokadu veliki je raspon

Pogledajte semafor [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
to je bilo za ocekivat što prije HFP izađe prije idemo up zato treba kupovat dok je jeftino

ako je danas HFP izlazio onda po mojoj racunici nema više dionica za prodaju tj izašao je

kao što rekoh na prošloj stranici HFP nije izlazio (99,9%), već oni koji sami znaju tko su. Uostalom, to govore i same transakcije po 190 komada i 178, taman ispod TOP10 količina. [lol]
Pitanje je samo tko je to kupio, a to ćemo vidjeti već u utorak. Vrlo moguće netko od novopridošlih u TOP10, no možda uskoro i oni predaju štafetu na nižoj ljestvici…

ovaj pad je ipak bio prevelik danas bez obzira na sve nekom se gadno žurilo da izađe van baš me zanima promjena u top 10 ali ipak kako bilo da bilo ipak se pokrece dionica


ovaj pad je ipak bio prevelik danas bez obzira na sve nekom se gadno žurilo da izađe van baš me zanima promjena u top 10 ali ipak kako bilo da bilo ipak se pokrece dionica

A rast od 41% nije bio prevelik neki dan? Ovo se vrača ispod stoje u par dana. Što ono žitnjak proizvodi? [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Trgovina ovom dionicom je smiješna u dioničarsko-špekulativnom pogledu,čisto iz kuta gledanja prema FF .

ovo se kupuje kao slika na zidu . Možeš kupiti poznatog slikara,masno platiti,i gledati – diviti se…
ali kad prodaješ,moraš naći isto takvog entuzijastu,ili većeg ,(ako želi zaraditi ),ili prodati prekupcima uz diskont .

naravno,ako si Crni Roko,ili dio TIMA..to ne važi za tebe . [sealed] [cool]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close