ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna od rijetkih dionica danas koju je lijepo za pogledati

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pomalo se smanjuje broj naloga na prodaji!Neki tek sada shvataju da je ponderirana po mom izračunu negdje oko 904,84 kune

meni je samo čudno što je već dosta vremena žitnjak likvidniji od mlinara ,a i žitnjak je nekako uvijek pratio mlinar ???

Good artists copy. Great artists steal.

Gdje će sad ovaj s 200 komada na bidu? Jel samo navlači kupnju na više pa će se istresti do kraja dana ili će skinuti s aska?
Kakve su ti namjere…?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ponderirana je 873 kune. hvala majstoru koji mi je prodao finu kolicnu danas. biljezim se sutra sa istom kolicinom [lol]

p.s. sto se tice likvidnosti MLNR i ZTNJ. za MLNR je sve jasno, na ZTNJ je sve jasno postalo tek jucer, nekima ocito danas, a nekima nece nikad biti jasno. zalosno je sto ljudi propustaju sigurnu zaradu od 7% u 45 dana, ali ima nas svakavih. nekima je ocito drazi potencijalna zarada od 15% uz moguči isto toliki gubitak od sigurne zarade od 7% [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

sasko ma pusti ja neznam kaj se vise tu opce pise

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


ponderirana je 873 kune. hvala majstoru koji mi je prodao finu kolicnu danas. biljezim se sutra sa istom kolicinom [lol]

p.s. sto se tice likvidnosti MLNR i ZTNJ. za MLNR je sve jasno, na ZTNJ je sve jasno postalo tek jucer, nekima ocito danas, a nekima nece nikad biti jasno. zalosno je sto ljudi propustaju sigurnu zaradu od 7% u 45 dana, ali ima nas svakavih. nekima je ocito drazi potencijalna zarada od 15% uz moguči isto toliki gubitak od sigurne zarade od 7% [thumbsup]

kolega, jel mozete postaviti tablicu s izracunom ponderirane?
meni ispada malo vise… [smiley]

može li netko izbaciti koliko je dionica na k , a koliko na p.

hvala.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pa bas zadnji put i nije pratio. A osim toga ovo je reakcija na objavu o daljenjem interesu Agrokora za povecanjem udjela u Zitnjaku.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


može li netko izbaciti koliko je dionica na k , a koliko na p.
hvala.

k/p
724/1762

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

lijep rast danas…

ali to nije ni cudno…

ima tu jos slobodnog prostora do prave vrijednosti, o perspektivi necemo niti govoriti…

Nije todoric lud, zasto daje ponudu i za ZTNJ, nigdje u zakonu to ne pise da treba ali opet daje… bas se pitam zasto… vjerojatno je ne vrijedi… [wink]

Što se dešava ako mlinar proda dionice žitnjaka u ponudi todi? Isto sam pitao jutros na temi mlinar, jer me to malo muči. A možda nema razloga.

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close