ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tužna je cijela ta situacija sa Žitnjakom. Od vrlo obećavajuće do vrlo nelikvidne dionice.
Trebati će tu još dosta vremena.

ja je pratim već duže vrijeme…kada skoči Mlinar, Žitnjak odreagira pomalo tromo, nakon par dana, ali uvijek odreagira. U zadnjih 6 mjeseci je to tobogan, malo gore, pa malo dole…vidjet ćemo što će biti nakon objave za preuzimanje, ja se nadam da će se cijena pomaknuti na neku višu i stabilniju razinu, onda opet strpljenje dok Toda ne posloži stvari. U svakom slučaju, na duži rok nebi trebalo biti problema

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

danas ztnj i mlnr među rijetkim dionicama u plusu, iako promet zasad ništa ne obećava.
ipak, lijepo za vidjeti u svom ovom sivilu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bas kao sto sam i mislio, cim je krenulo odmah su nestali oni veci nalozi u funkciji "STOP nasilju"!!
Bit ce veselja…strpljen spasen!

Ovo smo čekali jako dugo , te da nije cijelo tržište u banani vjerovatno bi danas gledali proboj tržišne cijene iznad 1.200-kuna ! [smiley] [smiley]

Ako je Mlinar 1401 kuna onda je Žitnjak 869 kuna ili 62 %

evo neko je žitnjak potjerao u donju blokadu.
sreća da je prodavatelj imao samo 16 kom
koliko je kupnja slaba da je imao 100 kom sabio bi žitnjaka na 300 kn


evo neko je žitnjak potjerao u donju blokadu.
sreća da je prodavatelj imao samo 16 kom
koliko je kupnja slaba da je imao 100 kom sabio bi žitnjaka na 300 kn

a da kupiš 100 kom otišo bi na 800.isti vrag…bit će to dobro…sam kupujte

Cilj ovog spuštanja cijene je jedino navlačenje prodavatelja na niže razine. Nakon vijesti o preuzimanju tko bi normalan prodavao po 621 kn, nikome se to ne isplati osim ako ne misli kupavati veće količine oko 700. Mislim da će na ovoj dionici sljedećih par tjedana biti iznad prosječnog prometa.


evo neko je žitnjak potjerao u donju blokadu.
sreća da je prodavatelj imao samo 16 kom
koliko je kupnja slaba da je imao 100 kom sabio bi žitnjaka na 300 kn

a danas ako bu de transkacija u ovim uvjetima … gornja blokada

Good artists copy. Great artists steal.


Cilj ovog spuštanja cijene je jedino navlačenje prodavatelja na niže razine. Nakon vijesti o preuzimanju tko bi normalan prodavao po 621 kn, nikome se to ne isplati osim ako ne misli kupavati veće količine oko 700. Mislim da će na ovoj dionici sljedećih par tjedana biti iznad prosječnog prometa.

Ni danas puno veći prometi , a ni puno veća tržišna cijena . Možda je to sve u pitanju igra oko Tretmana ?????
[smiley] [smiley]

nisam u toku, molim te pojasni "Tretman".

hvala

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


nisam u toku, molim te pojasni "Tretman".

hvala


Ako se složimo da je – povijest učiteljica života – , onda čitajući vezane članke pod ključnom rijeći Žitnjak i Mlinar , sve će ti u roku 5/pet / minuta biti jasno !
[smiley] [smiley] [smiley] [smiley] [smiley]

New Report

Close