ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerujem kako smo svi mi ovdje optimisti i to s razlogom. Ipak, sve dok Barišići drže svoje dionice Mlinara neće biti ništa od objave, a ni efekta na naše uzdanice. Međutim, vjerujem kako je to sve već odrađeno i kako dolaze lijepi dani za nas. Nama je posebno važno što će novi gazda napraviti od nas. Ako bude onako kako se ovdje piše ovo će biti bomba od dionice. Žitnjak i Mlinar bi trebali biti pravi primjer growth dionica u narednih par godina. Ne bi se nadao nekoj eksploziji cijene u narednih par mjeseci, bilo bi mi puno draže da se poslovanje Žitnjaka dovede u red i da polako, ali sigurno, firma krene putem koji su prošli LEDO, JMNC i ostali u koncernu. Konačno, vjerujem da bi i mnogo iskusniji investitori od mene, uz ovakvu perspektivu, uložili u ovu dionicu. S obzirom na stanje na tržištu vjerujem da možemo biti zadovoljni, nismo daleko od ATH, mogli bi opet posjetiti ATH i ostati tamo, a ja bi s tim razvojem događaja bio vrlo zadovoljan.

e danas je strah malo ofurio žitnjakovce…
svi čekamo nešto a ne znamo što…

bit će bolje[thumbsup]

U zadnjih godinu dana protrgovano 94.820-dionica ŽITNJAK-a , u ukupnom iznosu od 83.872.553-kune ! Znači prosječna cijena trgovanja je 884- kune ![smiley][smiley]

Pitam se što će biti s cijenom kad Tode objavi koliko će novaca uložiti,u Mlinar i Žitnjak(Tako je bilo i sa Beljem kad je preuzeo).Onda nekima neće biti skupo ni 1500.


Pitam se što će biti s cijenom kad Tode objavi koliko će novaca uložiti,u Mlinar i Žitnjak(Tako je bilo i sa Beljem kad je preuzeo).Onda nekima neće biti skupo ni 1500.

tako je to uvijek i zato treba samo mirno bez puno buke polako dokupljivati obje.[smiley]

Kuda je ovaj navalio s 98 komada po 850,00 kuna !Kao da je prespavao zadnjih 20 dana!

[thumbsup]Kupujte Žitnjak jednu od najpodcijenjenijih dionica na Hrvatskom tržištu.[thumbsup]To je moje osobno mišljenje i nije navlačenje na kupnju.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Preneseno sa teme Mlinar

MLINAR D.D. KRIŽEVCI/REDOVNE MLNR-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 41.747 21,36 Osnovni račun
2. BARIŠIĆ DRAGUTIN 22.911 11,72 Osnovni račun
3. BABIĆ MARINKO 9.500 4,86 Osnovni račun
4. BRIZAR BRANISLAV 8.700 4,45 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 5.000 2,56 Skrb. račun
6. BARIŠIĆ ALEKSANDAR 4.475 2,29 Osnovni račun
7. PAKTOR D.O.O. 3.493 1,79 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.459 1,77 Skrb. račun
9. JURČIĆ ANTE 3.346 1,71 Osnovni račun
10. JOZIĆ ZORAN 3.017 1,54 Osnovni račun
Ukupno: 54,07

Tako je Škuncavianproud
Potvrda is SDAthumbsupthumbsup
Sutra vatromet proud

Hoće li se i na žitnjaku vidjet vatromet'[thumbsup]

Jel može netko pametan objasniti ove promete ( kojih uopće nema ) na ZTNJ.

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

žitkonis mora se priznati dosta stabilan u ova burna vremena.
nisam s njim već dugo u toku, da li mu je još aktivna ona priča sa zemljištem ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


žitkonis mora se priznati dosta stabilan u ova burna vremena.
nisam s njim već dugo u toku, da li mu je još aktivna ona priča sa zemljištem ?

stabilan je na -5 % [embarass]



žitkonis mora se priznati dosta stabilan u ova burna vremena.
nisam s njim već dugo u toku, da li mu je još aktivna ona priča sa zemljištem ?

stabilan je na -5 % [embarass]
[/quote]

sve je to ok.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close