ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu naći izvješće. Jel stiglo?


Ne mogu naći izvješće. Jel stiglo?

A i šta će ti izvješće ? Firma već odavno posluje manje-više jadno, ali ima imovinu barem 3X vredniju od sadašnje cijene dionice, pa kad dođe do preuzimanja onda će tek biti prava zarada, do tada niš.

[color=black][/color]

SIMPSON
korisnik od: 26.12.2006.
lokacija:
broj poruka: 599

tenkista:
” Ne mogu naći izvješće. Jel stiglo?

A i šta će ti izvješće ? Firma već odavno posluje manje-više jadno, ali ima imovinu barem 3X vredniju od sadašnje cijene dionice, pa kad dođe do preuzimanja onda će tek biti prava zarada, do tada niš.

Takove riječi volim.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][smiley][wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Top 10 investitora za vr. papir – “ZTNJ-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. MLINAR D.D. KRIŽEVCI 106.777 51,92 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 10.683 5,19 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 10.180 4,95 Skrb. račun
4. PAKTOR D.O.O. 10.122 4,92 Osnovni račun
5. BRIZAR BRANISLAV 6.485 3,15 Osnovni račun
6. HZMO 5.316 2,59 Zast. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 5.000 2,43 Skrb. račun
8. LEJO IVAN 3.257 1,58 Osnovni račun
9. JURČIĆ ANTE 2.899 1,41 Osnovni račun
10. PBZ D.D. 1.767 0,86 Skrb. račun
Ukupno:

Jeste li culi?
Imamo novog predsjednika uprave…Toda i Branko mu kao prvi zadatak stavili ishodjenje dozvola za gradnju na slavonskoj.

Žitnjak + 2,26 % ipak se kreće. [thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup] Na Žitnjaku se povećava kupnja , a smanjuje količina na prodaji što znači samo jedno rast dionice Žitnjaka.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo dobio sam informaciju da 30.04. dolazi do potpisivanja ugovora izmedju Agrokora i Mlinara o preuzimanju!!!!
Ništa nije sigurno ali eto, živi bili pa vidjeli….sretno svim žitnjakovcima i mlinarovcima u ovim teškim vremenima…

Ja sam čuo da je to 01.05., al pošto je to praznik rada valjda je ipak 30.04…..al glavno je da se bliži taj dan …

[thumbsup]mac
korisnik od: 16.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 22

Ja sam čuo da je to 01.05., al pošto je to praznik rada valjda je ipak 30.04…..al glavno je da se bliži taj dan …
Nema veze koji je to dan samo će Žitnjak do toga dana morati napraviti par pozitivnih blokada da se prvo vrati na svoju staru cijenu 1.200 kuna.[thumbsup][smiley][wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ima li živih na Žitnjaku ?[undecid]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Nema veze koji je to dan samo će Žitnjak do toga dana morati napraviti
par pozitivnih blokada da se prvo vrati na svoju staru cijenu 1.200
kuna.[thumbsup][smiley][wink]

Evo prve. [proud]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close