ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Marco…:

vlad1111: ” pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley] ” E kad bih znao šta će bit… Nisam baš za kockanje… [smiley]

ta[cool]

kolega ne pricajte gluposti… primjena TA analize na nelikvidnoj dionici… [lol]

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

VedroNebo:

Sta je ovo reakcija na izlaz Jozica ili ima jos nesto sto neznam? A blizi se Agrokorovo preuzimanje Mlinara , zar ne?

bojim se da ovi što prodaju znaju to bolje od nas…
[undecid][cry]

Upravo tako kolega. Koliko vidim prodali ste pa sad drukate za dolje. [lol] Objava se bliži, a vi nemate dionicu. BIti ćete nervozni slijedeći tjedan kako izgleda.


vlad1111: ” VedroNebo: ” Sta je ovo reakcija na izlaz Jozica ili ima jos nesto sto neznam? A blizi se Agrokorovo preuzimanje Mlinara , zar ne? ” bojim se da ovi što prodaju znaju to bolje od nas… [undecid][cry] ” Upravo tako kolega. Koliko vidim prodali ste pa sad drukate za dolje. [lol] Objava se bliži, a vi nemate dionicu. BIti ćete nervozni slijedeći tjedan kako izgleda.

e, nije istina.
nisam prodao.
i, ne drukam , nego sam realan.
na ovoj dionici odstupio sam od svojih krutih pravila trgovanja i nisam htio izaći s gubitkom na 1000 kn.
a bio je jaki sell signal ta.
i, naravno, pogriješio sam.
sada molim Boga da je Lejo dobro savjetovao jednog gospona…[pray]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

deal se još nije zgotovio pa nema ni objave.
ne kažem da deala neće biti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” Marco…: ” vlad1111: ” pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley] ” E kad bih znao šta će bit… Nisam baš za kockanje… [smiley] ” ta[cool] ” kolega ne pricajte gluposti… primjena TA analize na nelikvidnoj dionici… [lol]

kolega, vidim da još puno toga morate naučiti i o ta i o strategiji ulaska/izlaska iz dionica.
no teški osjećaji.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


deal se još nije zgotovio pa nema ni objave.
ne kažem da deala neće biti.

Imate krive informacije kolega. Deal je zgotovljen još davno. [thumbsup]

strcs:

vlad1111: ” Marco…: ” vlad1111: ” pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley] ” E kad bih znao šta će bit… Nisam baš za kockanje… [smiley] ” ta[cool] ” kolega ne pricajte gluposti… primjena TA analize na nelikvidnoj dionici… [lol]

kolega, vidim da još puno toga morate naučiti i o ta i o strategiji ulaska/izlaska iz dionica.
no teški osjećaji.

haha kolega, procitali ste murphy-a i mislite da ste popili svu pamet o tehnickoj analizi, budimo realni sve dok je volumen volumen od 12 dionica dnevno i svaki sudionik moze manipulirati cijenom dionice, mislite da je tehnicka analiza validna (nemojte odgovarati, retoricki je postavljeno pitanje). nemojte kolega gluposti pisati, rusite si kredibilitet.

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.


” haha kolega, procitali ste murphy-a i mislite da ste popili svu pamet o tehnickoj analizi, budimo realni sve dok je volumen volumen od 12 dionica dnevno i svaki sudionik moze manipulirati cijenom dionice, mislite da je tehnicka analiza validna (nemojte odgovarati, retoricki je postavljeno pitanje). nemojte kolega gluposti pisati, rusite si kredibilitet.

da sam pročitao samo marfija, nisam…
vjerujte mi na riječ.
usput, pogledajte malo volumene zadnjih 15-ak dana.[sealed]

a pisati gluposti… mislim da to ne činim.
puno češće na ovom forumu to čine oni koji me napadaju[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” deal se još nije zgotovio pa nema ni objave. ne kažem da deala neće biti. ” Imate krive informacije kolega. Deal je zgotovljen još davno. [thumbsup]

volio bih da ste u pravu.
od jednog gospona koji u agrokoru radi za plaćicu od cca 70.000 kn, dobio sam info da je deal bio odgođen radi migrosa.
zgotovljavanje je,navodno, ostavljeno za 4. i 5. mjesec…
eto,
nisam pametan…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


da sam pročitao samo marfija, nisam…
vjerujte mi na riječ.
usput, pogledajte malo volumene zadnjih 15-ak dana.[sealed]

a pisati gluposti… mislim da to ne činim.
puno češće na ovom forumu to čine oni koji me napadaju[smiley]

ne kolega, nego smatram da je cijena formirana na volumenu od 12 dionica nije reprezentativna za bilo kakvu analizu, nonsyncronous trading!? rings a bell!? uostalom smatram da je TA neprimjenjiva, osim ako je vecina participanata ne koristi, ocito je lakse crtkat sarene boje i vracat nego ozbiljno analizirati.

In a strict sense, there wasn't any risk-if the world had behaved as it did in the past.

evo čekam da pročitam post kolege strcs-a…
možda ima koji info o dealu??[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” da sam pročitao samo marfija, nisam… vjerujte mi na riječ. usput, pogledajte malo volumene zadnjih 15-ak dana.[sealed] a pisati gluposti… mislim da to ne činim. puno češće na ovom forumu to čine oni koji me napadaju[smiley] ” ne kolega, nego smatram da je cijena formirana na volumenu od 12 dionica nije reprezentativna za bilo kakvu analizu, nonsyncronous trading!? rings a bell!? uostalom smatram da je TA neprimjenjiva, osim ako je vecina participanata ne koristi, ocito je lakse crtkat sarene boje i vracat nego ozbiljno analizirati.

uz dužno poštovanje, nemojte pričati o nečemu o čemu ništa ne znate.
ta je primjenjiva upravo zato što je ne koristi većina participanata.
[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close