ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li ovo šta je Gosp. Jozić otpustio dionice znači da ništa od
kombinacije Agrokor-Mlinar-Žitnjak ?

Molim vaše mišljene

Hvala

Od pereca rastu deca

Ovisi kome ih je otpustio.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


VedroNebo: ” Sta je ovo reakcija na izlaz Jozica ili ima jos nesto sto neznam? A blizi se Agrokorovo preuzimanje Mlinara , zar ne? ” bojim se da ovi što prodaju znaju to bolje od nas… [undecid][cry]

Za mnoge ” direktore ” tvrdi se po kuloarima ” da neznaju što čine ” , mislim da to ovdje nije slučaj ! Bojim se da ovi što kupuju znaju to bolje od nas ….
Uostalom i prodavač i kupac ” ovdje su zasigurno u suglasju ” !
[smiley][smiley]


Da li ovo šta je Gosp. Jozić otpustio dionice znači da ništa od
kombinacije Agrokor-Mlinar-Žitnjak ?

Molim vaše mišljene

Hvala

poslije ”rasprodaje” obično ide još bolja ”rasprodaja” a sada čekam rasplet narednih dana – tjedana.

Zaista , kako se ovdje ne radi o prodaji ” pošto poto ” !
Prodaja izvršena mimo tržišta , a usput tradi se o ” Povlaščenom prodavcu-direktoru ” , bilo bi dobro znati postignutu cijenu ![smiley][smiley]


Marco…: ” Da li ovo šta je Gosp. Jozić otpustio dionice znači da ništa od kombinacije Agrokor-Mlinar-Žitnjak ? Molim vaše mišljene Hvala ” poslije ”rasprodaje” obično ide još bolja ”rasprodaja” a sada čekam rasplet narednih dana – tjedana.

ti prodao?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ja prodao još po 1xxx među zadnjima po toj cijeni a zadnje koju kunu i niže.

pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley]

to sam napravio mnogo puta u mjesec dana…
zato sam krivo radio na mlinaru i time poništo pozitivu na žitnjaku (puno više mlinara i 2 greške)


pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley]

E kad bih znao šta će bit…
Nisam baš za kockanje…

[smiley]

Od pereca rastu deca


vlad1111: ” pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…[smiley] ” E kad bih znao šta će bit… Nisam baš za kockanje… [smiley]

ta[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad1111
korisnik od: 09.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 770

Marco…:
” vlad1111: ” pametno je prodati svaki put kada poslije toga možeš kupitim jeftinije…smiley ” E kad bih znao šta će bit… Nisam baš za kockanje… smiley

Kasnije će Žitnjak biti samo skuplji.[rolleyes][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close