ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj koji je danas po asku uzeo veću količinu dionica (za razliku od većine onih koji ne znaju koliko ova dionica vrijedi )zna zašto je uzeo i ima vremena čekati.


Ovaj koji je danas po asku uzeo veću količinu dionica (za razliku od većine onih koji ne znaju koliko ova dionica vrijedi )zna zašto je uzeo i ima vremena čekati.

Točno !
Vrlo oštroumno zapažanje , samo se čekalo da se na prodaji pojavi iole pristojna količina , po iole prihvatljivoj cijeni ! Vidjeli smo da se to i u sveopčem padu dionica kreče do 1050- kuna !
[smiley][smiley]

Na Žitnjaku do sada svega 36.822,00 kn prometa.
Ljudi jako dobro znaju što imaju i osim nekoliko strašljivaca nitko ne želi prodati po ovako niskim cijenama. Ne bi se začudio da do kraja dana netko opet pokupi sve sa prodaje do 1.050,00 kn.

Kao što sam i pretpostavljao,opet netko pokupio sa aska sve do 1.030,00 kn.
Tako nešto napraviti dva dana za redom u trenucima kada je na burzi totalna rasprodaja može samo onaj tko ima 100% provjerene informacije o vrijednosti Žitnajka.


Kao što sam i pretpostavljao,opet netko pokupio sa aska sve do 1.030,00 kn.
Tako nešto napraviti dva dana za redom u trenucima kada je na burzi totalna rasprodaja može samo onaj tko ima 100% provjerene informacije o vrijednosti Žitnajka.

ili tak ili može bit da netko sa par tisuća kn navlači investitore pa da ih kasnije poklopi sa recimo 1 miljom!

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Mladen1: ” Kao što sam i pretpostavljao,opet netko pokupio sa aska sve do 1.030,00 kn. Tako nešto napraviti dva dana za redom u trenucima kada je na burzi totalna rasprodaja može samo onaj tko ima 100% provjerene informacije o vrijednosti Žitnajka. ” ili tak ili može bit da netko sa par tisuća kn navlači investitore pa da ih kasnije poklopi sa recimo 1 miljom!

Pa nije baš potrošio par tisuća kn.
Prekjučer je iskrcao preko 300.000,00kn,a jučer preko 100.000,00kn i oba puta je pokupio sve sa aska.
Mene isto jako zanima njegov motiv pošto mi je Žitnjak 50% portfelja.


Kao što sam i pretpostavljao,opet netko pokupio sa aska sve do 1.030,00 kn. Tako nešto napraviti dva dana za redom u trenucima kada je na burzi totalna rasprodaja može samo onaj tko ima 100% provjerene informacije o vrijednosti Žitnajka.

Mladene, pa zašto ti stalno po asku, polako.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma Žitnjakovi zvijezdani trenuci tek dolaze . Koliko će biti Žitnjak kad cijelo tržište poraste , jako puno.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Mladen1: ” Kao što sam i pretpostavljao,opet netko pokupio sa aska sve do 1.030,00 kn. Tako nešto napraviti dva dana za redom u trenucima kada je na burzi totalna rasprodaja može samo onaj tko ima 100% provjerene informacije o vrijednosti Žitnajka. ” Mladene, pa zašto ti stalno po asku, polako.[thumbsup]

Griješite kolega,ja sam Žitnjak kupio prije nekoliko dana po 1.100,00 kn i na žalost ništa mi nije ostalo za daljne dokupljivanje po ovom diskontu.

Treći dan za redom netko (nisam ja kao što sumnjaju neke kolege) kupuje sa aska.
Danas za iznos oko 200.000,00 kn.

Mladen1
korisnik od: 28.12.2007.
lokacija:
broj poruka: 14

neno:
” Mladen1: ” Kao što sam i pretpostavljao,opet netko pokupio sa aska sve do 1.030,00 kn. Tako nešto napraviti dva dana za redom u trenucima kada je na burzi totalna rasprodaja može samo onaj tko ima 100% provjerene informacije o vrijednosti Žitnajka. ” ili tak ili može bit da netko sa par tisuća kn navlači investitore pa da ih kasnije poklopi sa recimo 1 miljom!

Pa nije baš potrošio par tisuća kn.
Prekjučer je iskrcao preko 300.000,00kn,a jučer preko 100.000,00kn i oba puta je pokupio sve sa aska.
Mene isto jako zanima njegov motiv pošto mi je Žitnjak 50% portfelja.

Jednostavno Žitnjak ima vrijedne nekretnine , Mlinar mu je većinski vlasnik jednog dana cijene će im se izjednačiti , a to znači da je Žitnjak sada jedna od najpodcijenjenija dionica na Hrvatskoj burzi.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Treći dan za redom netko (nisam ja kao što sumnjaju neke kolege) kupuje sa aska. Danas za iznos oko 200.000,00 kn.

Zaista kolega , to niste bili Vi !
Marljive ” Pčelice radilice ” , koje su ovih dana uredno skupljale , izgleda da su bili PBZ – fondovi !
[smiley][smiley]

New Report

Close