Zastupničke mirovine od 8.500 i sve ostale iznad 5.000 kuna povećavaju se za 10 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Zastupničke mirovine od 8.500 i sve ostale iznad 5.000 kuna povećavaju se za 10 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tako i treba, tko ima puno njemu i treba više 🤣

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Zato običnim penzićima ide cca 2 %. Bravo, tako se radi sa stokom sitnog zuba.
Koja idiotska zemlja u kojoj ovakve idiotske odluke podržava dovoljno velik idiota da bi vlada bila u sedlu!

Romel, 31.08.2017. u 14:58
Vlada će potrošiti dodatnih 353 milijuna kuna godišnje za one s najvećim mirovinama, među njima su većinom branitelji, ali i zastupnici, suci, akademici.

Trebalo bi im dati i više.
Da barem oni ostanu kad već sva djeca odlaze .


Zato običnim penzićima ide cca 2 %. Bravo, tako se radi sa stokom sitnog zuba.
Koja idiotska zemlja u kojoj ovakve idiotske odluke podržava dovoljno velik idiota da bi vlada bila u sedlu!

A šta bi trebalo nastaviti Mrsićevu uravnilovku , pa smanjit još 10% kako bi bili svi jednakiji , ali u siromaštvu !? Čovjek smanjio 10% da bi kao uštedio , a sa druge strane se zadužili 80 milijardi !!?? Mislim da se tu radilo o čistoj zloći i netrpeljivosti prema određenim skupinama

ja se slažem da se tih 10 % vrati onima koji su te visoke mirovine zaradili kroz životni vijek uplatama kroz 30-40 godina u mirovinski fond, ali sam apsolutno protiv da se povećaju mirovine za 10% neradnicima zastupnicima koje su “radili” u saboru 4 godine i sličnim povlaštenim kastama! to je sramotno!!!

Ignore: KressoM, delux


ja se slažem da se tih 10 % vrati onima koji su te visoke mirovine zaradili kroz životni vijek uplatama kroz 30-40 godina u mirovinski fond, ali sam apsolutno protiv da se povećaju mirovine za 10% neradnicima zastupnicima koje su "radili" u saboru 4 godine i sličnim povlaštenim kastama! to je sramotno!!!

upravo tako

Živijo Superhik! Uzmimo siromašnima da bi dali bogatima i onima koji penziju nisu zaradili!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Svi koji su glasali za ovu VLADU ….nisu normalni ljudi.

Čim se stvorio višak- NOVAC SU PODIJELILI SEBI …………pa, ljudi moji ovo nije u redu, ovo je
prava hrvatska katastrofa , pljačka političara – konzervativaca – HDZ ….i danas misli- da će
tisućama godinama vladati ovim prostorima i trošiti novac iz Proračuna…….

Djeca nam odlaze iz Hrvatske……………….neće nas biti.

MOLIM DA SE MEĐIMURJE ODCIJEPI OD OVE LOPOVSKE DRŽAVE. Ne želim takvu državu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Grozno sam razočarana potezom VLADE…..Ko siročići…..čim dobe đeparac …idu odmah sve to
zapiti – nek se zna….
Briga njih za zdravstvo, školstvo…….. inferastrukturu, niže kamate, visoke namete od koji
se guši poduzetništvo..

JEDNA KIŠNA GODINA U TURIZMU,.,.,,,,i svo veselje će im otići u PČM.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


ja se slažem da se tih 10 % vrati onima koji su te visoke mirovine zaradili kroz životni vijek uplatama kroz 30-40 godina u mirovinski fond, ali sam apsolutno protiv da se povećaju mirovine za 10% neradnicima zastupnicima koje su "radili" u saboru 4 godine i sličnim povlaštenim kastama! to je sramotno!!!

Upravo tako,,, oni koji su svojim radom i velikim prezima i uplatama zaradili, treba i dati,, ali politicarima, braniteljima ??? Koji su koliko uplatili u mirovinski fond??
Malo vise kapnulo ove godine od turizma, a oni odmah svojim glasačima,, nedaj boze da su smanjili namete, poreze, uredili apsurdne namete, sredili zdravstvo, liste cekanja, bravo genijalci 🙂

LOL… odmah srušiti most J.B.J.da možeš crveno repka svršavati na J.B.T.
Sad mi je jasna tvoja dijagnoza !

New Report

Close