Zaposlenici Lidla imaju prosječnu neto plaću 1.534 eura, lani im je povećana za 34 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Zaposlenici Lidla imaju prosječnu neto plaću 1.534 eura, lani im je povećana za 34 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema do majstora, građevine isl..

 

To printa pare ko ludo..

Posao lakši od mjerenja sekunda na kasi isl..

 

Malo je dosadno nakon par godina, ali tad se već može u penziju

Bolje od Transcoma 5500kn za 2 strana jezika. ( C1-c2). i IQ 130 za uopće pratiti ospodobljavanje.. i još se hvale kako su većina fakultetlija kod njih..

 

 

nepoduzetnik, 16.07.2023. u 09:47

Bolje od Transcoma 5500kn za 2 strana jezika. ( C1-c2). i IQ 130 za uopće pratiti osposobljavanje.. i još se hvale kako su većina fakultetlija kod njih..

 

 

 

Kad smo već kod radničke isl .

Čime se bavi Adecco?

Bil sam tamo kad sam imal 30.. 2 jezika (talijanski mi je glup pa neću, ruski je sprachfehler, neka oni uče hrvatski, francuski mi je kasno da učim) Mensa (1posto ne 2), PMF.  etc. nikad čuo od njih . To je isto nešto za jebačinu vjerojatno?

 

 

 

Sad sam već spreman za šefovanje 😁

 

Ustvari, specijalizirao bi se u davanju otkaza😊

Evo za 100 milja eura startup ima da uveden didruptivnu gradjevinsku tehnologiju i frižider i veš mašinu na unutarnje izgaranje 😁..

Daimler veš mašina i BMW fridge

nepoduzetnik, 16.07.2023. u 10:30

Evo za 100 milja eura startup ima da uveden disruptivnu gradjevinsku tehnologiju i frižider i veš mašinu na unutarnje izgaranje 😁..

Daimler veš mašina i BMW fridge

 

New Report

Close