Zagreb uskoro dobiva novi trgovački centar, otvara se 500 radnih mjesta

Naslovnica Forum Komentari članaka Zagreb uskoro dobiva novi trgovački centar, otvara se 500 radnih mjesta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Nitko tebi nista nije nametnuo. Ti si sve sam izabrao.

Ne vjerujem da je itko toliko malouman da ne razumije u cemu je problem, pogotovo nakon toliko vremena provedenog na forumu u kojem je bio izlozen raznim misljenjima. Vjerojatno ga netko placa da drobi budalastine, kao i neke druge trolove kao bulja i slicni…

Problem desničara je u tome što ih užasno nervira ‘crvena’ vlast SDP-a i sad sve probleme guraju na ‘crvene’ kao da je prije teklo med i mlijeko… ono što oni neće priznati da SDP u dlaku radi isto što i HDZ… i da se oni u gospodarskim pitanjima uopće ne razlikuju
Previše marksizma i premalo ili ništa tržišnog kapitalizma tu su SDP i HDZ totalno isti
Pero7 ovdje stalno melje o 500 i nešto poraza u RH ali neće reći da je 95% tih poreza izmislio HDZ…


@ Pero 7

bez brige završiti ćemo kao Tuljani[emo_mrgud]

TEŽ

TOZ

Zagrepčanka

Sljeme

Lipa mill

tvornica papira PAN

…..

nastavi niz……………..

Petrokemija?

svaki novi trgovački centar je prijeko potreban, uz toliku nezaposlenost ponestaje prostora za posjetitelje u već izgrađenima, mnogi će preko zime uštedjeti na grijanju, bravo za centre


svaki novi trgovački centar je prijeko potreban, uz toliku nezaposlenost ponestaje prostora za posjetitelje u već izgrađenima, mnogi će preko zime uštedjeti na grijanju, bravo za centre

Gledajte, onaj koji investira odlučuje je li taj centar potreban ili nije. Ne živimo u planskoj ekonomiji, pa da netko nekome određuje čime će se baviti.

desničari poput Pere7 ili Bulja1234 iznose protokomunističke ideje

Ne vidim da si ičim argumentirao čime me svrstavaš u desničare.
Upravo tako rade svi (baš svi) komunisti. Nepobjedivi su na retorici a na djelima su čista katastrofa. Nesreća.
[/quote]

@Bulja1234 ,

da takav je neo ko i svi komunisti .
Kada nemaju argumente onda optužuju i vrijeđaju.
Dobro da me nije optužio da mi je rit slana.

.


desničari poput Pere7 ili Bulja1234 iznose protokomunističke ideje

Ne vidim da si ičim argumentirao čime me svrstavaš u desničare.
Upravo tako rade svi (baš svi) komunisti. Nepobjedivi su na retorici a na djelima su čista katastrofa. Nesreća.
[/quote]

@Bulja1234 ,

da takav je neo ko i svi komunisti .
Kada nemaju argumente onda optužuju i vrijeđaju.
Dobro da me nije optužio da mi je rit slana.
[/quote]

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close