ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,20
106.749
5,559
19,10
19,15
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dobro slažem se s Vama ali ipak je strana firma u pitanju…
prije je rođo u IGH ili Krašu :=)


Aplikacije mobilnog bankarstva za ZABU i PBZ koliko sam upucen radi ASSECO SEE. to je ogromna poljska firma i sumnjam da je neki "rođo".. naravno to je radila podruznica Asseca u ZG.

A neznam tko je.. ali su amateri teški, kao da smo u 2009. a ne na pragu 2020.

uostalom otidjote i aplikacijama na INFO opciju ” about” ili “o aplikaciji” pa vidite i posaljite im onda mail sa primjedbama .

Da budem iskren, nadao sam se da će, nakon “nepovoljne” presude, cijena više past, da napravim ozbiljniji dokup.
Očito za sada ništa, pa čekam…

dali je ovo skupljanje zabe prije objave rezultata?

mi smo ipak zemlja slučaj

Vaš link …

Vaš link …

Zaba poskupila naknade 50 posto, i to bez ikakvog obrazloženja

Predivno!

Očito dioničari podržavaju ovakve stvari kada nagrađuju dionicu rastom cijene.
Valjda očekuju veće prihode i iskazanu dobit?

La vita e bella!


ali interesantno, tako velika banka, sa velikom dobiti.. a aplikacija za mobilno poslovno bankarstvo NULA, katastrofa, funkcionalna je, ali sve ostalo kao da im je radio student prve godine… da nisu u stanju investirati u razvoj i to dovesti na renome jedne top banke..

Probaj eBanking za PC pa se javi 🙂
Jad i bijeda. Od funkcionalnosti pa do izgleda
Da je radio studoš bilo bi dobro nego neki deda vjerojatno
Ali to je tako. Sjećam se da je Jobs govorio da je teško predvidjeti što se korisniku sviđa.

No meni ovo povećanje naknada znači da očekuju velike rezervacije. Samo nek me klepe sad, vidjet ćemo tko će se zadnji smijati

Stvarno je jako čudno da je porasla toliko nakon one odluke suda koja ide na štetu banaka.

Prihodi od naknada i provizija ZABA (konsolidirano) za 2018 g. iznose 1.6 mlrd kn, ovo povecanje znaci nekoliko stotina milijuna kn vece prihode po toj osnovi
Kao sto sam vec pisao 2019 bi trebala biti rekordna za banke
Cijena raste jer se ocekuje brutalno izvjesce, tvornica novca, interno se vec znaju rezultati

Ovo nije nagovor na kupnju

Zaba poskupila naknade 50 posto, i to bez ikakvog obrazloženja

Predivno!

Očito dioničari podržavaju ovakve stvari kada nagrađuju dionicu rastom cijene.
Valjda očekuju veće prihode i iskazanu dobit?


Ja ne znam sto bih rekla, moj platni asistent je bio i ostao 30 kn, nikad nije bio 20kn…

New Report

Close