ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 20:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,29
59.712
2,943
20,20
20,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZABA-fin2018-4Q-NotREV-K-HR.pdf


obzirom da je u kratko vrijeme cijena dignuta s nekih 53 kn na današnjih gotovo 62, bit će da se očekuje bar 9 kn dividende da opravda taj rast…

S obzirom na FI 5.5 do 6 je realno..ostalo je sve bonus

Pozdrav

svi smo mi Crobex

zbog dosta velikih rezervacija u zadnjem kvartalu, ocito je dogovor sa regulatorom da iskrcaju to sto imaju da dobiju dopustenje za isplatu sve dobiti….

sto znaci ide 6 kn divke…sto znaci jos jedna dionica sa prinosom od 6+%….luda godina

Dobit Zabe nakon oporezivanja 1,86 milijardi kuna

Investiranje u ZABA kao hedging za jednu drugu poziciju mi se pokazao kao puni pogodak.
Sada još neka nas razvesele sa dobrom dividendom, pa da krenemo u novu godinu sa novim izazovima (ev. sudski sporovi, moguća ekonomsko zaoštravanje i sl.)

🙂

La vita e bella!

Jutros je krenulo kao da slijede “loše” vijesti.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nRyYvRucV7F7wkWzGY5AgQ==.pdf

divka 5,79 kn.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

“U skladu s člankom 17. Uredbe (EU) br.596/2014 o zlouporabi tržišta, Zagrebačka banka d.d. (Banka)
objavljuje da Uprava i Nadzorni odbor Banke predlažu Glavnoj skupštini Banke, koja će biti održana
10.4.2019. donošenje odluke o isplati dividende imateljima redovnih dionica oznake ZABA-R-A u iznosu od
5,79 kuna po dionici, koja bi se isplatila iz dobiti Banke ostvarene u 2018. godini.

Predvidjeno..drugo su sve bila navlacenja

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lijepa lovica bu kapnula. 🙂

Pred ljeto.

Supriška.

La vita e bella!


Mene zanimaju poslovni rezultati za 2018. i hoće li biti dividende i koliko će iznositi po dionici.

Prošle godine rezultati za 4Q2017 objavljeni 13.02.2018., a za dividendu 01.03.2018.(prijedlog).
Kupujte po 60,00 dok ima,uskoro će biti 65,00+ ako objave da će kupovati za trezor.

Jako dobar komentar i to u pravo vrijeme ! Kupovao sam puno na 57-57,5,priznajem da sam se bojao kupovat na 55,kad je kod nas sve relativno,čak i godišnja izvješča..i dok mi mali saznamo prave podatke puno je valova već iza nas.Nažalost trgovanje sa insajderskim informacijama je kod nas potpuno normalno i nekažnjivo..

izašao danas

New Report

Close