ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,29
59.712
2,943
20,20
20,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pa nisu ovo čestitke i pozdravi da nam se sve želje ostvare

onda kolega Don žujan, ja neupućen, a vi upućeni, što onda nije ovaj svojih 18800 prodao na 60, a da je znat ko…………


pa nisu ovo čestitke i pozdravi da nam se sve želje ostvare

Naravno da nisu.
I ja bi rado kupovao na 45_50 kn.
Bilo je evidentno da se cijena umjetno spušta za neki prekrcaj, tako da je čistih 10 % disconta bilo od 60 kn.
Osobno sam očekivao znatno veće pakete da će proći na 55 kn, ali u konačnici je izgledalo šibicarenje.
Interesantno PBZ prodao na 54 kn da bi ponovno iz PBZ a kupovali po većim cijenama.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

To će Hanfa sigurno istražiti i kazniti. Moš mislit 🙂 Rođeacima se iskipa i onda se kupuje skuplje od rođaka. Tisuću puta viđeno 🙂

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


onda kolega Don žujan, ja neupućen, a vi upućeni, što onda nije ovaj svojih 18800 prodao na 60, a da je znat ko…………

to ovaj isti danas?

mi smo ipak zemlja slučaj

Milijunskim nalozima na prodaji se polako pritišće cijena ka dolje.

jel ovo scenarij RIVP?

mi smo ipak zemlja slučaj

Lijepi promet danas.

Nikuda mi se ne žuri, ali novčeki su spremljeni za dokup po privlačnim cijenama.
Da bi mogli govoriti o diskontu, morali bi još prema dolje.

La vita e bella!

Zanimljivo da ovo nitko ne spominje. Zar Zaba nikoga ne zanima, zadnja poruka u prosincu?
Ovdje budu i izvješće i dividenda super.
Imamo stalno nekakvog market makera, uvijek ima tri-četiri puta veću poziciju na prodaji nego na kupnji.
Nekoliko velikih razmjena zadnje vrijeme-T-Rowe prodavao, neki Švedi kupovali.
Zadnja velika razmjena 30000kom, ne vidim promjenu u top10?

Skupio sam nešto, rado bih još ako se cijena malo spusti. Dobra mi po 58, a rado bi koju kunu niže.

Zanima nas, samo je ovdje štopanje cijene dok se netko ne nakrca izgleda, inače je vec trebalo biti na putu prema 70kn.

http://www.seebiz.eu/unicredit-dobit-znatno-iznad-ocekivanja-analiticara/ar-189335/


Lijepi promet danas.
Nikuda mi se ne žuri, ali novčeki su spremljeni za dokup po privlačnim cijenama.
Da bi mogli govoriti o diskontu, morali bi još prema dolje.

ma kakav dokup, pogledajte graf za zadnjih 6 mjeseci na ZABA-i
odbija se od 60 kn k’o od ograde pod strujom
a ako VS donese presudu za chf kaj budete onda?


Zanimljivo da ovo nitko ne spominje. Zar Zaba nikoga ne zanima, zadnja poruka u prosincu?
Ovdje budu i izvješće i dividenda super.
Imamo stalno nekakvog market makera, uvijek ima tri-četiri puta veću poziciju na prodaji nego na kupnji.
Nekoliko velikih razmjena zadnje vrijeme-T-Rowe prodavao, neki Švedi kupovali.
Zadnja velika razmjena 30000kom, ne vidim promjenu u top10?

Skupio sam nešto, rado bih još ako se cijena malo spusti. Dobra mi po 58, a rado bi koju kunu niže.


Mene i dalje zanima ,ali čekam rasplet situacije sa svicarcima

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close