ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 16:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,29
59.712
2,943
20,20
20,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bit će između 3 i 4 HRK nadam se.

Mislio sam uzet 1000kom ukoliko malo padne. Cca 51kn.🤔

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZABA-fin2017-1Y-NotREV-K-HR.pdf

38 % manja dobit. Možda udjele dividendu od 3,20 kn.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kad se usporedi dobit nakon oporezivanja q4 vs. q3 ispada rast od skoro 500 mil kn. Sto odgovara normalnoj dobiti. Hoce recu bagrokorske rezervacije nisu iskazane u q4 jer ih ili vise nema ili prebacuju za ne znam kad.
Slican poucak ocekujem i drugdje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dobit Zabe lani pala 50 posto zbog Agrokora

Ignore: KressoM, delux


Kad se usporedi dobit nakon oporezivanja q4 vs. q3 ispada rast od skoro 500 mil kn. Sto odgovara normalnoj dobiti. Hoce recu bagrokorske rezervacije nisu iskazane u q4 jer ih ili vise nema ili prebacuju za ne znam kad.
Slican poucak ocekujem i drugdje.

zabrinjavajući je pad posl. prihoda od 9,1%

Da li je netko od Vas dobio s 25.01. izvješća o dividendi za 2017 s obračunom poreza ..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Da li je netko od Vas dobio s 25.01. izvješća o dividendi za 2017 s obračunom poreza ..?

Midlim da je to postalo bespredmetno – koliko sam aj naime shvatio, od ove godine i divka i kapitalna dobit spadaju u tzv KONAČAN DOHODAK tj. te plaćene poreze ne možeš potraživati natrag u godišnjoj prijavi.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Agrokor im je bio zlatna koka zato su prihodi pali

Bit ce divka cca 3 kn…ima stavka u RDG zarada po dionici…i ona se svake godine isplati.
Rezervacije su napravljene u prvim kvartalima u 100%tnom iznosu; sve sta se dobije nagodbom Agrokora bit ce lijepi izvanredni prihod….

Bome PBZ prešibao ZABU:(….

New Report

Close