ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.10.2024. u 19:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,29
59.712
2,943
20,20
20,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

63.000 dionica iskrcano je na 58 kn, još je ostalo samo 11.000 komada na kupnji. što kad se i to proda?

@ forumaš

Ti ili si prodao svoje dionice ZABE, ili ih, što je najvjerojatnije, nisi niti imao.

Evo, ja još uvijek imam ZABU (kupljenu po 46) i ne pada mi na pamet prodavati po 58.

Kada zbrojiš kupoprodajne troškove te rizik da se ne realizira cijena koju spominješ, potpuno neisplativo. Što ako padne na 55? Ili 53?
A ako se slučajno i obistini tvoje proročanstvo od 50 kn ili niže, i u tom slučaju znam što mi je činiti.:)

La vita e bella!

Pa ne znam tko će ih sad više kupovati po 58, jer sve ostale dionice na ZSE su nigdje tj na minimumima.
Da nije bilo ovoga s kupnjom po 58, cijena bi bila možda i ispod 50.
A od 50 do 58 je 15%, nije to baš za baciti.

Nakon Antinih izjava zanimljivo će biti koliko će biti umanjenje razervacija s početka godine.

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1019959

Rovinski Adris, čiji je suvlasnik i predsjednik uprave Ante Vlahović. osporava i druge sudionike roll up kredita. Za Erste i Zabu navode kako su njihove tražbine djelomično podmirene, ali javnosti nije poznato u kolikom iznosu. “Trebala je biti prijavljena u umanjenom iznosu te, opreza radi, (Adris) osporava predmetnu tražbinu.”


http://www.seebiz.eu/zagrebacka-banka-namjerava-kupiti-261070-vlastitih-dionica/ar-168019/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bprometa/
[/quote

Kupnja za odabrane završena s današnjim danom. Zna se što slijedi.

Ako Sud presudi u korist dužnika u švicarcima, banke će morati vratiti deset milijardi kuna’

‘Ako Sud presudi u korist dužnika u švicarcima, banke će morati vratiti deset milijardi kuna’

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

bas i ja citam…a ovaj Aleksic se ne zaj….i prvi put sam mislio ma nemoguce, kad ono moguce:)

ovo je bas giljotina za banke…prvo svicarac1, sad Agrokor, pa svicarac2…😱😱😱😱

….Banke su spremne , dakle, osigurale su rezerve već godinama ih je na to prisilila HNB…
pa, oko toga ne dramatizirajte…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/najosiguranijih-47-vjerovnika-potrazuje-33-milijarde-kuna/6986085/

Gdje je Zaba u cijelom ovom kupusu, jel moguće da su oni već svoje naplatili?

Neki dan je provirilo na prodaji 30 000 al brzo se povukao.

Vidimo uzlazni trend ovdje, kupaca ne nedostaje, ovaj sa 20 000 je malo nervozan gore, dolje pa stavi nalog pa ga povuče, pobijeći će mu cjena gore 🙂

Pozdrav, prvi put sam tu pa da Vas pozdravim. Interesita me Vaše mišljenje dividende zabe za 2017god. Nekako mislim da će biti niža od one za 2016. Hvala

A što ako je ne bude?

New Report

Close