ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,28
48.806
2,407
20,20
20,30
1,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovako kad preletim vidim da Erste Adriatic Equity snažno prodaje i to gura cijenu prema dole, ali overall mi pokazatelji djeluju ok, dapače, mislim da je adekvatnost kapitala među najvišim u bankovnom sektoru, a i ostali pokazatelji su ok, ne može se reći ni da je cijena snažno porasla prije dividende te da će se nakon nje vratiti na staro. Ovo je skoro 9% yield, to jedan od najviših prinosa na zse. Osim prodaje od strane EAE, ne vidim drugi razlog zbog kojeg bi ova dionica otišla dole?

oj starosjedioci, treba li za divku što dostavljati zabici ili stvar ide redovno preko skdd.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Redovno. Evenutalno odi na skdd.hr u moj e-račun i pogledaj da li si naveo ispravan iban tj. račun. Ako jesi, sjest će ti kune na njega.

bome drugovi rukovoditelji krcaju dionice

cijena 54, 13 – dobili dionice kao bonus

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


bome drugovi rukovoditelji krcaju dionice

cijena 54, 13 – dobili dionice kao bonus

znači ne samo da ih dobiju besplatno kao bonus nego ih kasnije prodaju na burzi i ruše cijenu!?

Ignore: KressoM, delux

Što je evidentno već danima.

Ode Zaba u minus od 153 milijuna kuna. Konsolidirano.

Živjeli!

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZABA-fin2017-1Q-NotREV-N-HR.pdf

Rezervacije cca 100MIL eura…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

nije isto cca 100 ili cca 105 mil. € jer kod RDG pod 21. Troškovi vrijednosnih usklađivanja i rezerviranja za gubitke točno piše: 790.105.244 Kn


nije isto cca 100 ili cca 105 mil. € jer kod RDG pod 21. Troškovi vrijednosnih usklađivanja i rezerviranja za gubitke točno piše: 790.105.244 Kn

Oprostite molim Vas.
Ali meni 5% razlike gore dole ne utječe na procjenu!
Dozvoljavam da Vama da!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!


Rezervacije cca 100MIL eura…

Jos nekoliko puta toliko po kvartalima… eto ako budem htio vratim se u ZABU, izaz davno mi je bio cca 33kn.

New Report

Close