ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 00:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,79
165.518
7,963
20,70
20,80
1,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ima li netko ideju do koliko može padati? [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora

@netdux
Kako misliš padati? Pa u plusu je 20% u odnosu na jučerašnju cijenu….Da hoće i Đuro tako da "rokne" [pray]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Pa što se tu događa, vidim sad da su prolazile transakcije i po starim i po novim cijenama??
Ovi koji su kupovali početkom trgovanja su se gadno prevarali, a to možda ima i osnove za poništenje tih transakcija? Ili ih ne treba spašavati jer su si sami krivi za nepažnju?

Zanimljivo je da je prva transakcija bila u 10 sati i 15 minuta. Izgleda da je 15 minuta trebalo da neko izračuna da se isplati prodati po 218 kn.

meni se smije brk danas sam kapitalizirao dobit
čekam nove dionice s guštom

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Pa što se tu događa, vidim sad da su prolazile transakcije i po starim i po novim cijenama??
Ovi koji su kupovali početkom trgovanja su se gadno prevarali, a to možda ima i osnove za poništenje tih transakcija? Ili ih ne treba spašavati jer su si sami krivi za nepažnju?

Zanimljivo je da je prva transakcija bila u 10 sati i 15 minuta. Izgleda da je 15 minuta trebalo da neko izračuna da se isplati prodati po 218 kn.
[/quote]

usprkos vremenu ispada najpametniji imaoc [lol]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ovakvo splitanje još nisam vidio. Pa to je kao da je cijena pala. Crobi se srozao…ovo nema veze sa zakonom…užas.

neće uvijek biti ovako.


Ma nije puta 5 nego puta 4, pa referntna cijena na otvaranju je trebala biti 77,75 Kuna da bi bilo kao jučer od 311 Kuna !

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rXIjLAlZfbx6wscRd4jgaA==.pdf


hihi [smiley] brukaaa.. desi se i najboljima

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@Walter33
Ma sve se mislim i ja za ddjh nekako mi je skroz nestabilan. Zanimljivo će biti izvješće jer neće moči pratiti pozitivne vijesti kroz financijsku realizaciju a plus inertna uprava-ne znam-biti će zanimljivo. Na pad sam mislio kroz ovo zadržavanje na 75 i sad ponovno spuštanje prema 72. [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora

A što ako na sjednici ne izglasaju taj split, dokap, što god bilo?


Ako se ovo ne poništi kupci će dobro spušiti.
Biti će papira kao u prići.Ali u ova slijedeća tri dana možda čak i ne bude veliki pad jer ima malo dionica.
Ovo se ne kupuje nego prodaje!
Čestitke prodavačima,i moje duboko suosječanje današnjim kupcima!

Neznam zašto mislim da si i ti među kupcima…

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

a da su kojim slučajem baš danas i INU "pustili sa lanca",gdje bi tek onda bio CROBEX.
navodno bi ga drugi tjedan mogli otkočiti.u što sumnjam,ali ako hoće srušiti "rekord" iz 3.mjeseca 2009.sve je moguće.

Najviše me vesele današnji kupci (naivci), oni koji prije nisu posjedovali dionice ZABE… Gospodo današnji kupci slijedeću srijedu od 10:00, kada skdd pripiše po 4 nove dionice današnjim prodavateljima, cijena dionice će na cca. 62 kn, a vi će te tada ostati u minusu cca 20% i opet se čuditi i prizivati institucije ove države da vas zaštiti od gubitka novaca vlastitom nepromišljenošću [lol]

P.S. Ovo je moje viđenje trenutnog stanja i nije poziv na prodaju ili kupnju dionica ZABE

New Report

Close