ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 04:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,79
165.518
7,963
20,70
20,80
1,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam ni napisao post do kraja, a cijena već -20% [lol]


KUPLERAJ

218*5=1090kn pa si ti misli.. Zimbabwe..
Da mi je vidjet graf kad se korigira.. [lol]

pa tko to kupuje?? [shocked]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Ako se ovo ne poništi kupci će dobro spušiti.
Biti će papira kao u prići.Ali u ova slijedeća tri dana možda čak i ne bude veliki pad jer ima malo dionica.
Ovo se ne kupuje nego prodaje!
Čestitke prodavačima,i moje duboko suosječanje današnjim kupcima!

Pogledajte ZSE

Najveća cijena trgovanja danas : 218,02 ( kao da je jučer kupio po 1.090,10 Kune )
Najmanja cijena trgovanja danas : 70,00 ( kao da jučer kupio po 350,00 Kuna )
Referentna cijena od jučer : 62,00 ( kao jučer 311 Kuna )

a ne vrijedi ni 50 Kuna.

Ni jedna zemlja zapadno od nas nemože se pohvaliti dnevnim oscilacijama od 350% na dionici prve kotacije .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Upravo zvao SKDD-tko danas kupi dionicu u SKDD će biti upisan 27.7.2011.g.Mislim da zaista ovo što se danas dopustilo prevazilazi sve moguće ukuse.Ali šta ćete….mi Hrvati smo ovce,a pogledajte kako ovce ulijeu u ask-bolesno.

Evo da vam još jednom napišem ….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Što se događa ovdje na ZABA-i?

Prodaja na 73, kupnja na 77, a nalozi nisu poklopljeni!? [shocked]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Što se događa ovdje na ZABA-i?

Prodaja na 73, kupnja na 77, a nalozi nisu poklopljeni!? [shocked]


Meni se isto čini da je bilo malo previše insajdera među "malim dioničarima" … trebaće još par dana da se iskrcaju.
Pitam se pitam, šta li će se financirati ovim "iznenadnim" profitom? [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Gledajući mamurluk 1 i 2 se nisam zajedno nasmijao koliko gledajući trgovanje Zabom od 9:59 do 12:06 [lol] al izgleda da spektakl još nije završio [lol] [lol]



Ovo bi lako mogao bit neki plan spašavanja matice u Italiji. Napumpaju cijenu dionice na ovaj ili onaj način (u nas je to ovaj financijski inžinjering oko stock splita) i onda lagano iskrcaju po višim cijenama.

Unicredito je u 22 zemlje istočne Europe, da u nas iskrcaju 200 mln kuna u sljedećih godinu dana, to nije nego možda 1-2% temeljnog kapitala, a u Rusiji, Ukrajni, Poljskoj, Rumunjskoj mogu 10 puta toliko i mogli bi sigurno povući par miljardi EUR nazad u maticu da se malo pomogne.


A šta misliš da su oni šta čekaju sa friško isprintanim USD da pokupuju banana banke u banana državicama budale? Ili da se banke kupuju preko ZSE (a ne 60+% ispod stola ili preko obveznica)?
Moglo bi ZABAe biti i po 15-20HRK za cca godinu dana
[/quote]

Je nemam pojma o čemu ti pričaš, ko je išta reakao o prodaji banaka? Ja samo kažem da Unicredit iskrca 1-2% vlasništva podružnica, po natprosječno visokim cijenama (jer šta je 73×5=365 nego iznadprosječna cijena, a već danas imaš 1,75 mln prometa), u 22 zemlje istočne, srednje i JI Europe, skupili bi s lakoćom par miljardi EUR, možda čak i desetak, za ojačavanje pozicije kapitala matice.

Always sunny in the rich man's world.

Meni ovo nije ništa jasno. Ne kupujo ovo mali, nema šanse da ih danas toliko sjedi ispred ekrana. Ovdje su neke druge igre u pitanju.

***sad bu štos ako ne skupe kvorum:
Ako na sazvanoj Glavnoj skupštini ne bude kvoruma za donošenje odluka, određenog Statutom Zagrebačke banke d.d., naredna Glavna skupština održat će se dana 27.srpnja 2011., na istom mjestu, s početkom u 14:00 sati.

[smiley]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ma nije puta 5 nego puta 4, pa referntna cijena na otvaranju je trebala biti 77,75 Kuna da bi bilo kao jučer od 311 Kuna !

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rXIjLAlZfbx6wscRd4jgaA==.pdf

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close