ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 06:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,79
165.518
7,963
20,70
20,80
1,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Pod hitno ponistiti sve transakcije..
Sta ako je neki investitor otvorio nalog i otisao na godisnji i u medjuvremenu mu otvore split a broker mu to ne javi…

Pitanje je cija je greska (brokera koji nije obavijestio) ili investitora sto ne visi svaki dan na internetu??


nije broker dužan cuvat nekome guzicu koji ladi muda u slanoj vodi. Pa ti koji nisu maknuli naloge su sami sebi krivi, valjda poznaju zbivanja oko tvrtke i dionice koju kupuju.
[/quote]

tako je. ja nikad ni ne dajem naloge koji traju dulje od 1 dan. mislim, kako možeš dati nalog i otići na godišnji, pa šta bude?
tko je jamio jamio je. [cool]

Ovo je pravi rock’n’roll [lol]

ha ha ha koji spektakl… sad će je opet dignuti na 300HRK [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Upravo zvao SKDD-tko danas kupi dionicu u SKDD će biti upisan 27.7.2011.g.Mislim da zaista ovo što se danas dopustilo prevazilazi sve moguće ukuse.Ali šta ćete….mi Hrvati smo ovce,a pogledajte kako ovce ulijeu u ask-bolesno.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


ha ha ha koji spektakl… sad će je opet dignuti na 300HRK [lol]

Ide prema 90 KUna, kao jučer da je bila 450 Kuna, a Hanfa se ušima pokrila.

ZAŠTO REFERENTNA CIJENA JUTROS NIJE BILA 62 KUNE, PA BI SVE BILO ČISTO ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

sad se ćudite baš lipo ?
ja se ne čudim nisam prodavao jer sam znao da će nakon dok,up
a vi ste je čekali na 50 kun eto vam na sad
sad solite pamet svima i krivo vam je iljubomorni ste sta niste zaradili

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

sad istovar

Kad se samo sjetim da sam prije koja 2 mjeseca kupovao po 240 ili 48. [cool]

Šta koji vrag cmizdrite? Ljudi koji kupuju valjda znaju što kupuju. [lol]

Nemam dionice ZABE, ali se slazem sa svima koji zagoravaju zaustavljanje današnjeg trgovanja i poništavanje svih transakcija, jer ovo prelazi sve granice dobrog ukusa, čak i po zse kriterijima……

Ovo je sve igra u kojoj će po tko zna koji put mali da popuše velike pare, a za to će da budu krivi HANFA, brokeri, ZABA i tko zna još tko, a ne njihova glupost i naivnost i onda će da bude [cry]


Pod hitno ponistiti sve transakcije..
Sta ako je neki investitor otvorio nalog i otisao na godisnji i u medjuvremenu mu otvore split a broker mu to ne javi…

Pitanje je cija je greska (brokera koji nije obavijestio) ili investitora sto ne visi svaki dan na internetu??

mene zanima koliko su ranije oni to morali dati nalog da im danas ostane nalog od recimo 210 kuna? pa jesu li mogli izračunati kad stupa na snagu dokapitalizacija i koji dan će doći do podešavanja cijene dionice? šta su otišli na godišnji prije 6 mjeseci?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Ovo bi lako mogao bit neki plan spašavanja matice u Italiji. Napumpaju cijenu dionice na ovaj ili onaj način (u nas je to ovaj financijski inžinjering oko stock splita) i onda lagano iskrcaju po višim cijenama.

Unicredito je u 22 zemlje istočne Europe, da u nas iskrcaju 200 mln kuna u sljedećih godinu dana, to nije nego možda 1-2% temeljnog kapitala, a u Rusiji, Ukrajni, Poljskoj, Rumunjskoj mogu 10 puta toliko i mogli bi sigurno povući par miljardi EUR nazad u maticu da se malo pomogne.


A šta misliš da su oni šta čekaju sa friško isprintanim USD da pokupuju banana banke u banana državicama budale? Ili da se banke kupuju preko ZSE (a ne 60+% ispod stola ili preko obveznica)?
Moglo bi ZABAe biti i po 15-20HRK za cca godinu dana

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

New Report

Close