ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 10:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,79
165.518
7,963
20,70
20,80
1,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne vrijedi ni 20 kn

Kako je ovo smiješno za gledati, pa to nije istina… Jučer ste imali jednu dionicu koja je vrijedila 310kn, danas imate 5 dionica i svaka od njih prema jučerašnjoj cijeni vrijedi 62 kn, a ekipa kupuje li ga kupuje od 218 pa naniže [lol] [lol] [lol]

ne razumijem…kaj se ne radi prekid trgovanja samo kod prve blokade?


Za ne vjerovati što radi financijski inžinjering,

Danas je cijena 80 Kuna, ali to je kao jučer 400 Kuna ( dokapitalizacija ) !

Sve preko 50 je jako skupo !

SLAŽEM SE DA BI OVO DANAS TREBALO SVE PONIŠTITI, NAIVCI KUPUJU JER MISLE DA CIJENA PADA !

Danas neki zarađuju od 100 do 30 % . Ovi što su prodali po 218 danas je kao da su jučer po 1.090,00 KUna

kolega, ako oni kupuju dionicu samo zbog toga što joj cijena pada, bez ikakvog uvida u to što bi moga obiti razlog tog pada, onda i zaslužuju da popuše lovu!! jer kupiti Zabu a ne biti informiran oko dokapitalizacije novim dionicama i svega što slijedi nakon toga je debilizam par excellence!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Pa ljudi ne budite toliko glupi!Sada vam je 100 kn za ZABA isto što i 500 kuna jučer.Pa vi niste normalni majke mi.

Pa palu neiskusne sa malim količinama da bi im zakucali poslje.

bit će bolje................

Umjesto da ovi na zse stave pravilo da se nakon prve blokade trgovanje odvija bez limita oni 100x stave hebeni volatility onaj hurac [angry]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Trnutno cijena ZABE je 70×5=350 kn.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

s ovakvim investitorima, ni ne zaslužujemo bolje.
samo čekam da počne prizivanje hanfe da ih spasi. da nije žalosno, bilo bi smiješno.

70 Kn je održivo, ako vlasnici zabe odluče dignuti će je visoko po dionici! Jer jeftinije je dizati manje iznose pa prvih 10 dioničara ima preko 97 posto vlasništva

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


70 Kn je održivo, ako vlasnici zabe odluče dignuti će je visoko po dionici! Jer jeftinije je dizati manje iznose pa prvih 10 dioničara ima preko 97 posto vlasništva

sta pises gluposti
odi objasnit ljudima sta da rade s dionicama dalekovoda na koje si ih navlacio po 330 kn i onda nestao.

isto je bilo i na ingri po 40, pisao bajke dok nisi proda, a sad šutiš ko ona stvar

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Bože dragi, kako ćemo mi-ovako glup narod u EU…..Pa ima da nas zahebu na svim mogućim igricama….

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Treba znati zašto je rađena dokapitalizacija, i zašto su u zabi odabrali baš stock split i tako izvršili dokapitalizaciju!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close