ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 12:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,79
165.518
7,963
20,70
20,80
1,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ček, dakle ovi što se nisu maknuli sa bida danas po 218 su ga primili tako duboko da su im oči ispale?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Ovakav pushing današnjih kupaca nisam vidio nikada uživo!!!!Ovo je fenomenano:-)

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Kakvih genijalaca na našoj burzi ima, pa to je za nevjerovati… Zaista je zadivljujuće gledati kako ekipa stavlja nove naloge iznad 200 kn, a zna se da će cijena na kraju današnjeg dana biti cca 60 kn. Bravo ekipa!

… a nisi primijetio ponosnog vlasnika 46 dionica ZABE koji traži 13.500,00 kuna za svaku, ha?!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Nove dionice pripadaju dioničarima Društva srazmjerno njihovom udjelu u dosadašnjem temeljnom kapitalu Društva, tako da svaki dioničar Društva na temelju ove Odluke o povećanju temeljnog kapitala iz sredstava Društva (Odluka) na svaku svoju jednu dionicu Društva stječe četiri Nove dionice Društva.
Dioničarem Društva u smislu ove Odluke smatra se svaka osoba na čijem su računu nematerijaliziranih vrijednosnih papira koji se vodi kod Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD) na dan donošenja ove Odluke upisane dionice Društva.

Koji je dan odluke-sazivanje skupštine ili kad se skupština održi???
Ovo mi miriše na muljažu i šišanje brzopletih prodavača. Bumo vidli.

neće uvijek biti ovako.

Da sam znao da će to ići ovakvim sistemom i ja bi kupio zabe i sada nekoga unesrećio, a možda i nebi, dobar sam ja… 🙂

Pa ljudi ne budite toliko glupi!Sada vam je 100 kn za ZABA isto što i 500 kuna jučer.Pa vi niste normalni majke mi.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

to bi trebali zaustaviti i poništiti naloge

kakva je ovo vrsta trgovanja kada nema automatski transakcije,kao inaće.
koja je nova vrijednost dionice?

pa na 200 kuna je P/E na 40 -bože dragi

Za ne vjerovati što radi financijski inžinjering,

Danas je cijena 80 Kuna, ali to je kao jučer 400 Kuna ( dokapitalizacija ) !

Sve preko 50 je jako skupo !

SLAŽEM SE DA BI OVO DANAS TREBALO SVE PONIŠTITI, NAIVCI KUPUJU JER MISLE DA CIJENA PADA !

Danas neki zarađuju od 300 do 30 % . Ovi što su prodali po 218 danas je kao da su jučer po 1.090,00 KUna

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Nove dionice pripadaju dioničarima Društva srazmjerno njihovom udjelu u dosadašnjem temeljnom kapitalu Društva, tako da svaki dioničar Društva na temelju ove Odluke o povećanju temeljnog kapitala iz sredstava Društva (Odluka) na svaku svoju jednu dionicu Društva stječe četiri Nove dionice Društva.
Dioničarem Društva u smislu ove Odluke smatra se svaka osoba na čijem su računu nematerijaliziranih vrijednosnih papira koji se vodi kod Središnjeg klirinškog depozitarnog društva (SKDD) na dan donošenja ove Odluke upisane dionice Društva.

Koji je dan odluke-sazivanje skupštine ili kad se skupština održi???
Ovo mi miriše na muljažu i šišanje brzopletih prodavača. Bumo vidli.

***26. srpnja 2011. s početkom u 14:00 sati u hotelu The Regent Esplanade Zagreb, u Zagrebu,Mihanovićeva 1 …iako sam fenomenalno zaradio, smatram da ovo danas treba ponistiti

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

nevejrovatno gledam ujutro i mislim da sanjam i reko necu se ni rudit jer sam mislio stavit na nekih 150 prodaju i sad vidim da bi proslo. Kakvih debila ovde ima ovo je strasno.

ja najveci jer sam opet podcijenio ljudskou glupost

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close