ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,30
65.930
3,416
19,30
19,35
0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam bio doma , postavio nalog na 285-6 kn i nisam stigao opet ….
Zanima me da li je bilo vremena da se reagira na veliki nalog ili ne?

smanjuje se minus.......


Nisam bio doma , postavio nalog na 285-6 kn i nisam stigao opet ….
Zanima me da li je bilo vremena da se reagira na veliki nalog ili ne?


i mene to isto interesira (ja sam fulao svaga par lipa [cry] )

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Možda je i bolje da je prodala Uprava nego da se istrese na burzi i ruši cijenu ili ako to naprave van burze. Imali smo šanse nakon najave kupnje ući i zaraditi par kuna. Kakvu si šansu ovdje imao?
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34014
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34013

Nije problem tko je prodao, u ovoj dionici je problem odnos prema malome dionicaru.

Nije bolest sve što boli


Ja sam opet kratko bio sa vama ovdje, hvala još jednom trezoru, ja svojih 700 komada riješio po 283,xx.
2 puta u 2 tjedna, fiju…

[thumbsup]

lp

Bravo majstore, ja sam bio na 284,00 srećom sa daleko manjim brojem.
E da, pokojna P.G. mi je davala punu dubinu naloga, sada sam na zabi e trade di imam samo prvih 10.
Sada se pokazalo da je to itekako bitno, jer nisam uspio vidit onog dinosaura na 283,50

Đubre iz Muća

Neznam kakva iskustva imate od 1992 stvarno sve je bilo ok i profesionalno…. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

I kada slijedi nagrađivanje radnika Zagrebačke banke?

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZABA-fin2010-1Y-NotREV-N-HR.pdf

GOLEMO …..
pogledaj koliko keša ima ZABA …..

smanjuje se minus.......

ups, lijepo

– pitanje je samo da li se i ove godine nastavlja nagrađivanje dioničara ( osobno mislim da će obzirom na situaciju nastaviti s isplatom dividende )

– istina meni se čini ova razina niska za prodaju, a skupa za kupnju

Zašto je danas Zaba jedina uz Inu zelenila? Za Inu znamo, ali Zaba? Ovo plasiranje kredita? Nejaka motivacija ulagačima, naročito s obzirom na cjelokupnu situaciju na burzi. Ima li nešto što će biti objavljeno tek sutra, prekosutra ili do kraja tjedna? Drugi tjedan? Danas su kupovali oni koji nešto znaju? Kupovali su bez obzira na opću rasprodaju svih drugih dionica. A u ovoj dionici je tako malo free floata. Dividenda? Bilo bi zgodno da netko od šljakera banke napiše priča li se što po hodnicima i uredima. To bi bio koristan forumaš.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ovih dana bi trebao biti objavljen poziv na skupštinu pa će se razriješiti i taj misterij.

Nema više misterija. Sva dobit ide u zadržanu dobit. Politika kuće. Nagradit će "zaslužne" djelatnike, a ostali štanga. Smrdljiva dionica koje se treba rješiti i više je nikada ne gledati.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close