ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,30
65.930
3,416
19,30
19,35
0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja frknu 30% onaj dana kad je prosao paket nisam se iskreno nadao al me potepo prema gore, sad kaj ja znam pokusavam uhvatiti nize valjda!

Ovde fakat nisam pametan kaj radit, nis mi majke mi nije jasno [undecid]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

@ZG ,
Ti si mogao min. 10% uhvatit… i teoretski ako bi išla kupnja kao prošla sad još 10%…
I bila je dividenda , i još dosta keša po dionici…. (vjerojatno ide dividenda)
Obzirom da je doskora tržila malo preko 210 kn , ovdje se moglo lijepo zaradit… lagano , a bez bojazni od bankrota ili čak većeg pada ….

smanjuje se minus.......

Na prodaji se do 287,99 kuna nalazi dionica za oko 9,5 milijuna kuna, a sa 287,70 kuna je oko 11 milijuna kuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ZG ,
Ti si mogao min. 10% uhvatit… i teoretski ako bi išla kupnja kao prošla sad još 10%…
I bila je dividenda , i još dosta keša po dionici…. (vjerojatno ide dividenda)
Obzirom da je doskora tržila malo preko 210 kn , ovdje se moglo lijepo zaradit… lagano , a bez bojazni od bankrota ili čak većeg pada ….

Kolega da, sve stoji ja imam ulaz u Zabu sve skupa oko 228 kuna sa time da sam dividendu uzeo, samo me muci kaj sada, sa dividendom i koliko je narasla ja prezadovoljan samo mislim da nisam jedini, a opet…

Market raste i kod nas bi oporavak mozda mogao krenuti iduce godine, sto upucuje da bi dionice, a one uvijek tako krenu taman godinu dana ranije, mogle jos dosta povuci to je moja jedina dilema s time da se govori, i to na vise strana, o nekoj izvanrednoj dividendi!!!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Sorry, ispravka. Prvi iznos je 287,69, a ne 287,99. Na 287,70 kuna se nalazi prodaja za 1,71 milijun i taj zaokružuje ponudu na 11 milijuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ako netko ima prvih 30 ask , molim ….
ako ne može 20…
Hvala

smanjuje se minus.......

Ajd što ste se stisli , samo copy paste ….

smanjuje se minus.......

Od 276-290 ima ukupno 40636 kom, a ukupna vrijednost je 11.563.449 kn.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

to se će biti jedna dogovorena transakcija, realizacija ispod sekunde, a poklopit će samo nekoliko tisuća komada ispod dogovorene cijene.


to se će biti jedna dogovorena transakcija, realizacija ispod sekunde, a poklopit će samo nekoliko tisuća komada ispod dogovorene cijene.

gotovo je, promet 42.000 komada, sad polagano prema na 220 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Izgleda da ova nije bila dogovorena neg je uprava prodala svoje. Mali kao i uvijek ostali navuceni i zarobljeni.

Nije bolest sve što boli

Ja sam opet kratko bio sa vama ovdje, hvala još jednom trezoru, ja svojih 700 komada riješio po 283,xx.
2 puta u 2 tjedna, fiju…

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close