ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,30
65.930
3,416
19,30
19,35
0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hm da znam i ja sam im prodao jedan paket zbog kojeg sam se grizo i morao kupovat ponovo, ali sad bas za tu cifru.

uglavnom mislim da djelim videnje da svaki problem pa i cijene u nasoj situaciji ovdije koristi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Puno ljudi se opeklo na zadnje dvije najave kupnje jer nisu stigli prodati pa se sad ne zaljecu u kupovinu i cijena stoji. Kod ovakvih transakcija nikad ne znas sto ce se desit.
Mislim da uprava zabe na ovaj nacin trgovanja i djeljenja dionica samo steti sebi i svome ugledu u ocima malih dionicara. Oni sad dijele sami sebe ono sto su zadrzavali zadnjih par godina i nisu djelili kroz dividendu.

Nije bolest sve što boli

ha kolega jasno samo stas!!!

prilagodi se i pokupi malo vrhnja

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ak odluce kupit na burzi i podignut malo letvicu bit ce i za kavicu s vrhnjem [smiley]

Nije bolest sve što boli

Ima puno subjekata s velikim količinama Zabe. Svojedobno sam to istraživao i iznenadio sam se s količinama, no sad se ne sjećam detalja. Mislim da su od 10-20 mjesta dioničara male razlike u količini. To znaju u Zabi i vjerojatno pregovaraju s više njih. Tako da će najvjerojatnije te transakcije u večem djelu biti dogovorene i zatim obavljene preko burze, a cijena ne bi trebala bitnije biti uvečana- moja pretpostavka koja naravno ne nora biti točna, ali do sad je uglavnom tako bilo, a s bzirom na nisku likvidnost i neefikasnost našeg tržišta mislim da im ništa drugo ni ne preostaje.
Ja sam prodao dio, jer mi treba nešto keša za druge dionice. Jer ako počnu kupovati s 20-tak milijuna bi cijenu drastično podigli, a svi bi tad znali i ne bi dali jeftino.
Lijep pozdrav

hm da kolega rovacd, ako je istina da do top 20 ima toliko dionicara vrlo je vjerovatno da su vec odredeni dogovorili sa ZABOM otkup dionica,
ah bit ce sta ce bit, jos cu malo pustit pa caos

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

gotovo.

who dares, wins

ZABA-R-A 289,00 70076 20.251.964,00 28.1.2011 12:46:4

who dares, wins

točno ispod mene

Ja prodao svoje, taman.
Svima želim svu sreću, premda nažalost ne vidim da bi cijena mogla gore, nažalost ove dionice koje kupio trezor dobivaju radnici.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


gotovo.

Opet isti krug.

1. Podjela dionica na Glavnoj skupštini zaslužnim radnicima,
2. rasprodaja radnika tri mjeseca,
3. odluka o dividendi, …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Zar jos ne ceka na prodaji cca 30 000 kom po 289?

New Report

Close